Київ

КМДШ. Освіта для творців світу

Вступити до школи

11

років
навчаємо
дітей

280

кваліфікованих викладачів,
тьюторів
та едвайзерів

3

школи
у Києві
КМДШ – мережа приватних ліцензованих шкіл
Ми прагнемо, щоб кожен мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє.
icon
icon
icon
icon
Надаємо безпечну і якісну освіту та формуємо особистість
Наша освітньо-формаційна програма орієнтована на те, щоб учень у школі отримував дієвий досвід, розвивав компетентності та формував цінності за будь-яких умов.
Компетентності, які розвиваємо
Аби бути ефективним і жити у гармонії із собою і зі світом 21 століття
Цінності, які формуємо
Відповідальність
Дитина протягом шкільного життя має навчитися самостійно приймати рішення та відповідати за них, як і загалом за свою поведінку. Тому щороку збільшуємо кількість ситуацій, де рішення приймає саме дитина, – збільшуємо її персональну відповідальність.

Ми сприймаємо помилкові рішення дитини як такі, що розвивають її, а школу – як місце для безпечного розвитку. Дитина, яка помиляється у виборі й аналізує свої помилки, значно рідше припускається помилок у дорослому житті.
Креативність
Кожна дитина має унікальний погляд на світ, її варіанти рішень та підходи можуть відрізнятися від загальноприйнятих. Ми даємо можливість кожному винаходити свої унікальні методи розв'язання проблем та вирішення завдань. Ми заохочуємо виконання звичайних щоденних операцій у незвичний, новий спосіб, орієнтуючи дитину на якісний результат.

Креативність – інакше кажучи, творчість – дає змогу також виявити прихований потенціал дитини, її хист до того чи іншого виду діяльності.
Повага
Прийняття, або свідоме визнання, права на існування інших із тими особливостям, які вони мають. Це врахування інтересів або позиції інших, добровільна згода на взаємодію.

Ми свідомо визнаємо право кожного мати ті особливості, які він має, тобто ПОВАЖАЄМО кожного. Ми прагнемо враховувати інтереси кожного, тобто ПОВАЖАЄМО інтереси інших. Ми добровільно погоджуємося діяти за правилами та організаційними вимогами КМДШ, тобто ПОВАЖАЄМО правила КМДШ
Розвиток
РОЗВИТОК як цінність для нас – це ті зміни в мисленні людини, поведінці, організмі тощо, які покращують якість її життя та є результатом впливу оточення. Щодня ми навчаємось нового, дізнаємось та пробуємо себе в новому, прагнемо стати кращими, ніж були вчора. Ми є відкритими до нових знань.
Взаємодія
У КМДШ ми відчуваємо себе частиною спільноти завдяки постійній взаємодії. Через взаємодію дорослого й дитини та дітей між собою відбувається навчання. Через взаємодію розвивається особистість та створюються команди. Через взаємодію ми збільшуємо наші можливості та дістаємо необхідну підтримку. Саме вміння ефективно взаємодіяти робить можливим комфортне перебування в суспільстві.
Наша команда
Михайло Альохін
Директор КМДШ Осокорки
Пан Михайло в освіті з 2013 року, займав посади вихователя та старшого вожатого дитячого табору, вчителя громадянської освіти, викладача кафедри публічного адміністрування в університеті, був учасником трьох міжнародних освітніх проектів та двох Всеукраїнських експериментів, член робочої групи з пілотування інструментарію інституційного аудиту для Державної служби якості освіти.

Підготував понад 20 призерів міських та обласних етапів конкурсів МАН з соціології та психології. Аспірант Інституту проблем виховання НАПН України, автор понад тридцяти п’яти наукових статей з питань філософії та соціології освіти, педагогічних інновацій та тьюторингу.
Наталія Бортник
Директорка КМДШ Голосіїв
Директорка КМДШ Голосіїв
Віра Богданова
Заступник директора з освітньої програми
Заступник директора з освітньої програми

Уся команда

ОСВІТНІ ПАРТНЕРСТВА
Якісний професійний та освітній досвід створює синергію в партнерстві.
Спільно з освітнім центром для підприємців Startup Ukraine ми запустили факультет «StartUP» для учнів 10-11 класів КМДШ на Голосіївській у Києві.
З нового навчального року 2020 КМДШ започаткувала співпрацю зі Школою підприємництва та лідерства для дітей і підлітків MBA Kids International.
Спільно з 1+1 Media School ми запустили програму профільної медіа-освіти у рамках факультету «Комунікації та медіа» у КМДШ у Києві.
Колеги з Ampli, підліткового освітнього акселератора, викладають заняття для учнів КМДШ на Голосіївській у Києві на факультеті “IT” та реалізовують програму особистісного розвитку Soft Skills Lab. Навчання на факультеті "IT" допоможе учням визначитися з вибором майбутньої професії в сфері IT через повне занурення у неї.
В КМДШ був запроваджений унікальний на території України курс «Мистецтво, музика та філософія», який для нас розробила освітня інституція «Культурний Проект».
На території школи на Осокорках розміщене представництво навчального центру British Council, де можна долучитись до вивчення англійської мови.
Спільно з волонтерським рухом JuniorZ ми впровадили в програму нові сучасні види спорту.
В рамках партнерства фільми, спрямовані на соціальну тематику, будуть інтегровані в формаційну програму та дозволять учням аналізувати та обговорювати сучасні соціальні виклики у світі.
КМДШ у Львові отримала офіційний статус Центру з підготовки до Кембриджських іспитів (FCE, PET, KET, Young Learners: Starters, Movers, Flyers).

Статус Cambridge ESOL Exam Preparation Centre підтверджує, що КМДШ дотримується світових стандартів у викладанні англійської мови та підготовці до міжнародних іспитів.
Спільно з агенцією keywords.agency запустили курс з публічних виступів від тренерів спікерів TEDxLviv у рамках факультету «Комунікації» у КМДШ_Львів та провели відкритий захід КМДШ Let`s Talk Conference.
Разом з аналітично-ресурсною організацією «Ейдос» запустили факультет з підприємництва у Львові.

Одним із ключових напрямків діяльності організації є робота з молоддю. Центр «Ейдос» має унікальні методичні розробки щодо залучення молоді до розвитку підприємництва та реалізації проєктів.
Спільно з Dual Diploma другий рік маємо тристоронній проєкт з Arizona State University.
Generation прагне зробити перехід молоді у доросле життя більш усвідомленим та впевненим. Їх методологія профорієнтації пройшла випробування часом та викликами – пандемією, локдаунами, повномасштабною війною та блекаутами. За чотири роки роботи вони навчили сотні підлітків робити обдуманий вибір, незалежно від складних обставин.
Що думають батьки

Дордієнко Юлія

мама Меланії, 8 років, Київ
Мама: "КМДШ вчить зацікавлено навчатися, маємо натхненні відгуки від знайомих, у школі відчувається дух свободи. Тут європейські умови навчання."
Меланія: "тут цікаво навчатися, є тьютор і «класна мама», більше уваги приділяють кожному, є захоплюючі проекти та красива бібліотека."
Читати далі

Попович Ірина

мама Марії, 9 років, Київ
До переваг КМДШ ми відносимо:
-невелику кількість дітей у класі;
-діалог "вчитель-дитина";
-те, що є класна мама та тьютор (два спеціаліста одночасно);
-проекти та їх захисти кожного місяця;
-виїзди на екскурсії;
-цікаві додаткові уроки.
Читати далі

Карпенко Лілія

мама Ярослава, 9 років, Київ
Вивчаючи школи Києва, знайшла інформацію про КМДШ. І вже не перший рік мріяла, щоб моя дитина потрапила до вас. Зареєструвала на участь у весняному таборі і зрозуміла - мрії збуваються. П'ять днів пролетіли, як один. Дитина залишився задоволена всім! Син сказав, що з ними займаються неймовірні вчителі, майстри своєї справи! Кожен день не схожий на інший. Досліди, майстер-класи - все дуже незвичне і нове! Раді, що ці 5 днів провели з вами!
Читати далі

Анна Прохорова

мама Іллі, 9 років, Київ
«Мамооо, я хочу до школи!», - так закінчуються вихідні і починається зранку кожен понеділок. «Ти просто не розумієш, це найкраща школа у світі!» До КМДШ син навчався у школі Монтесорі, а потім в загальноосвітній середній школі. Зміну місця навчання спланувати довелося через постійні скарги дитини на небажання іти до школи та болі в животі, які виявилися реакцією на навчальний шкільний процес. У школі навчаєшся ти чи ні - це особистий вибір учня. Це часом вносить певний дискомфорт, тому що нам, батькам, хотілося б, аби дитина навчалася добре, приділяла більше уваги самому процесу навчання та отримували відповідні знання. Іноді здається, що якщо сина заставити це зробити, як це було у звичайній школі, - буде більше користі. Проте розумію, що на сьогодні внутрішній стан нашої дитини, її бажання йти до школи, розкутість у самовираженні, чого раніше взагалі не було, розвиток здібностей soft skills, які вона тут отримує для свого віку - для нас є пріоритетом! Бажаємо КМДШ і далі розвиватися, удосконалюватися та ставати професійним майданчиком змін навчального процесу країни!
Читати далі

Шевчук Ірина

мама Олега, 12 років, Київ
Для нас головним було те, щоб дитина перебувала в психологічно здоровому колективі. І ми це отримали! Відразу звернули увагу на те, що ставлення вчителів до учнів шанобливе. Особливо синові подобається, коли урок проводять два вчителі, наприклад фізику об`єднують з українською мовою, таким чином дитина сприймає світ набагато критичніше і не боїться ставити «дивні» запитання.
Читати далі

Лесик Тетяна

мама Олександри та Катерини, 7 та 11 років, Київ
У обох доньок є досвід навчання в інших приватних школах, в тому числі іноземній. Та дівчата часто порівнюють і щоразу кажуть, наскільки їм краще в КМДШ! Старша часто просить лишити її подовше в школі вечорами; менша не хоче лишатись на канікулах вдома - біжить в табір КМДШ! Атмосфера, увага до дрібниць вчителів і т‘юторів, регулярний зворотній зв‘язок, збалансоване меню, продуманий графік дня, вміння заохотити дітей вчитися і пов’язувати шкільну теорію із життєвою практикою, українська мова не лише на уроках - це все  КМДШ :)
Читати далі

Лакстіньш Ганна

мама Андрія, 9 років, Київ
Творчий підхід до навчання, повага до дітей та свобода у розвитку дитини були закладені в основу ідеї створення КМДШ та стали ключовим фактором вибору цієї школи для наших дітей.
Сучасний дизайн навчальноі групи(класу): невелика кількість (18 дітей), наявність психологічної підтримки (тьютор), спеціальні навчальні вправи із особистого розвитку та групової взаємодії.
На мій погляд, поєднання цих трьох елементів у КМДШ створює прогресивний сучасний підхід у навчанні на розвитку дітей та допоможе сформувати майбутніх вільних, відповідальних, творчих,відкритих до світу громадян України!
Наш син Андрій дуже задоволений навчанням у КМДШ. Більш за все Андрію подобається, що в школі можна зустріти багато друзів, з якими у Андрія багато спільних інтересів і з якими йому цікаво навчатися і проводити час. Також Андрію подобається , що уроки у школі дуже цікаві, не нудні, корисні, веселі та активні.
Читати далі

Андрій Дерев’янко

тато Єви, 8 років, Київ
КМДШ – це про особистість. На нашу думку, вибір школи – це перш за все пошук умов, в яких дитина зможе розкрити своє власне “Я”. Сучасна система навчання, дружнє оточення, якісне навчальне середовище – непроста комбінація, яка ще досить рідко зустрічається в українському навчальному просторі. Обираючи КМДШ, як місце навчання нашої доньки, ми робили виважений, проте певною мірою ризикований вибір, адже на той момент школа існувала лише рік.
На момент цього відгуку дитина вчиться вже третій рік, і з упевненістю можемо сказати, що ми зробили правильний вибір. Дитина отримує широкий спектр знань та житєвих навичок і найголовніше – розвивається як особистість.
Найкраще, що характеризує бажання дитини вчитися – це фраза доньки наприкінці довгого навчального дня: “Будь-ласка, не забирайте мене раніше зі школи”.
Читати далі

Юлія Романів

мама Ануш, 9 років, Київ
У КМДШ моя дитина задіяна та позитивна протягом усього дня. Я бачу, що вона із задоволенням іде до школи, і з гарним настроєм повертається. Я задоволена рівнем знань, щодня дивуюся здатності до критичного мислення, радію очам, що світяться та цікавості до світу. Окремо можу відмітити високий рівень викладання англійської мови. Ціную те, що вчителі уважно відслідковують динаміку розвитку дитини та у потрібний момент можуть запропонувати більш складні завдання або перехід у іншу групу. Мені зручно користуватися онлайн-щоденником, де я можу  бачити коментарі викладачів та тьютора та побачити речі, на які варто звернути увагу та проговорити вдома. Атмосфера у школі завжди доброзичлива. Дочка дуже любить читати і обожнює проводити вільний час у шкільній бібліотеці. Усі питання додаткових професійних гуртків також чудово закриваємо у школі.
Читати далі

Ярослав Лящук

тато Владислава, 8 років, Київ
Ми, батьки, прагнемо дати своїй дітям тільки найкраще. Тому, коли ми говоримо про навчання, то де це можна зробити, якщо не в КМДШ. Чому? Професійний колектив, доброзичливе ставлення до дітей, сучасні методики навчання та ексклюзивне викладання предметів. Щомісячні захисти проектів не лише дозволяють досконало вивчати матеріал, але і сприяють зміцненню дружніх стосунків в  класі. Окрема вдячність за інтегровані та білінгвальні уроки, які поєднують в собі декілька предметів, що дозволяє повне занурення у вивчений матеріал.
Читати далі

Світлана Котилко

мама Ігора, 12 років, Київ
«Мамо, коли вже той понеділок, щоб знову до школи?» - запитує мене син у неділю. Це для мене найкраща рекомендація про навчальний заклад.
Він поспішає зранку, відвідує додаткові заняття, активно дізнається нове. Про академічні здобутки говорити зарано, так як ми тільки нещодавно змінили школу, але ставлення дітей до навчання - надихає!
Читати далі

Світлана Гуцман

мама Давида, 7 років, Київ
Подобається позитивна атмосфера та енергія в КМДШ. Діти залучені та зацікавлені, це відчутно! Викладачі КМДШ відкрили хист Давида до шахів та створили атмосферу, що викликає бажання ходити до школи. Радію нашому вибору, впевнена, він вірний!
Читати далі
Що говорять діти та батьки

Наші школи у Києві

Нова
вул. Жилянська, 38
Переглянути на карті

Олімпійська
1 км від метро

Нова
вул. Голосіївська, 13Г
Переглянути на карті Віртуальна прогулянка

Голосіївська
1 км від метро

Нова
вул. Дніпровська набережна, 14Л
Переглянути на карті Віртуальна прогулянка

Осокорки
850 м від метро

Оплатити за навчання

З легкістю оплачуйте за навчання в школі КМДШ

Оплатити
Маєте запитання?

Заявка

на вступ до КМДШ
Вступна кампанія на 2024_20245 н.р.
*Про наявність місць у класах зорієнтує менеджер.
Школа, до якої хочете віддати дитину *
Інформація про дитину
ПІБ *
Помилка заповнення
Дата народження *
Помилка заповнення
Бажаний рік вступу *
Клас *
Інформація про батьків
ПІБ мами або тата *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Номер телефону *
Помилка заповнення
Продовжуючи, ви погоджуєтеся на оброблення, накопичення, зберігання і використання наданої персональної інформації, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Зміст ваших прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» вам відомий і зрозумілий.
Надіслати заявку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: