Київ Львів
Про КМДШ
Контакти

КМДШ. Освіта для творців світу

Вступити до школи

9

років навчаємо дітей

350

кваліфікованих викладачів

3

школи у Києві та Львові
КМДШ – мережа приватних ліцензованих шкіл
Ми прагнемо, щоб кожен мав достатньо знань, досвіду, впевненості та приймав рішення на основі цінностей для того, щоб робити власний вибір та творити своє майбутнє.
icon
icon
icon
icon
Надаємо якісну освіту та формуємо особистість
Наша освітньо-формаційна програма орієнтована на те, щоб учень у школі отримував дієвий досвід, розвивав компетентності та формував цінності.
Компетентності, які розвиваємо
Аби бути ефективним і жити у гармонії із собою і зі світом 21 століття
Цінності, які формуємо
Відповідальність
Дитина протягом шкільного життя має навчитися самостійно приймати рішення та відповідати за них, як і загалом за свою поведінку. Тому щороку збільшуємо кількість ситуацій, де рішення приймає саме дитина, – збільшуємо її персональну відповідальність.

Ми сприймаємо помилкові рішення дитини як такі, що розвивають її, а школу – як місце для безпечного розвитку. Дитина, яка помиляється у виборі й аналізує свої помилки, значно рідше припускається помилок у дорослому житті.
Креативність
Кожна дитина має унікальний погляд на світ, її варіанти рішень та підходи можуть відрізнятися від загальноприйнятих. Ми даємо можливість кожному винаходити свої унікальні методи розв'язання проблем та вирішення завдань. Ми заохочуємо виконання звичайних щоденних операцій у незвичний, новий спосіб, орієнтуючи дитину на якісний результат.

Креативність – інакше кажучи, творчість – дає змогу також виявити прихований потенціал дитини, її хист до того чи іншого виду діяльності.
Повага
Прийняття, або свідоме визнання, права на існування інших із тими особливостям, які вони мають. Це врахування інтересів або позиції інших, добровільна згода на взаємодію.

Ми свідомо визнаємо право кожного мати ті особливості, які він має, тобто ПОВАЖАЄМО кожного. Ми прагнемо враховувати інтереси кожного, тобто ПОВАЖАЄМО інтереси інших. Ми добровільно погоджуємося діяти за правилами та організаційними вимогами КМДШ, тобто ПОВАЖАЄМО правила КМДШ
Розвиток
РОЗВИТОК як цінність для нас – це ті зміни в мисленні людини, поведінці, організмі тощо, які покращують якість її життя та є результатом впливу оточення. Щодня ми навчаємось нового, дізнаємось та пробуємо себе в новому, прагнемо стати кращими, ніж були вчора. Ми є відкритими до нових знань.
Взаємодія
У КМДШ ми відчуваємо себе частиною спільноти завдяки постійній взаємодії. Через взаємодію дорослого й дитини та дітей між собою відбувається навчання. Через взаємодію розвивається особистість та створюються команди. Через взаємодію ми збільшуємо наші можливості та дістаємо необхідну підтримку. Саме вміння ефективно взаємодіяти робить можливим комфортне перебування в суспільстві.
Наша команда
Марія Нечитайло
Викладачка іспанської мови
Пані Марія закінчила Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю перекладач, набула звання магістра з іспанської та англійської мов як других іноземних мов в Університеті Аліканте в Іспанії. Має вісім років досвіду викладання іспанської мови дорослим та дітям у групах, індивідуально та по скайпу. Хоббі – подорожі та професійний спів, який вдало використовує на своїх заняттях, заохочуючи учнів до музичності, пізнання творчості та культури країни, мову якої вони вивчають.
Михайло Альохін
Заступник директора у школі на Дніпровській набережній
Пан Михайло в освіті з 2013 року, займав посади вихователя та старшого вожатого дитячого табору, вчителя громадянської освіти, викладача кафедри публічного адміністрування в університеті, був учасником трьох міжнародних освітніх проектів та двох Всеукраїнських експериментів, член робочої групи з пілотування інструментарію інституційного аудиту для Державної служби якості освіти.

Підготував понад 20 призерів міських та обласних етапів конкурсів МАН з соціології та психології. Аспірант Інституту проблем виховання НАПН України, автор понад тридцяти п’яти наукових статей з питань філософії та соціології освіти, педагогічних інновацій та тьюторингу.
Дар’я Дубович
Менторка
Пані Дарія закінчила Українську академію лідерства. Працювала менторкою в англомовних таборах, в таборах національно-патріотичного спрямування. Під час навчання в академії була комунікаторкою і менторкою освітнього проєкту для підлітків «Вмикайся»; долучалась як авторка та ілюстраторка до створення дитячої книги про державотворення від видавництва «Ранок»; проводила авторський «немайстерклас зі скетчноутингу», а також «мотузковий курс» для командоиворення.
Наталія Лукашкіна
Тьюторка
Пані Наталія має психологічну та психотерапевтичну освіти, також має психотерапевтичну практику.

А ще регулярно ходить у гірські походи, їздить велосипедом, закінчила акторські курси, три роки підряд була ведучою дитячої психотерапевтичної групи в Карпатах в рамках психотерапевтичного інтенсиву.

Уся команда

Що думають батьки

Дордієнко Юлія

мама Меланії, 8 років, Київ
Мама: "КМДШ вчить зацікавлено навчатися, маємо натхненні відгуки від знайомих, у школі відчувається дух свободи. Тут європейські умови навчання."
Меланія: "тут цікаво навчатися, є тьютор і «класна мама», більше уваги приділяють кожному, є захоплюючі проекти та красива бібліотека."
Читати далі

Попович Ірина

мама Марії, 9 років, Київ
До переваг КМДШ ми відносимо:
-невелику кількість дітей у класі;
-діалог "вчитель-дитина";
-те, що є класна мама та тьютор (два спеціаліста одночасно);
-проекти та їх захисти кожного місяця;
-виїзди на екскурсії;
-цікаві додаткові уроки.
Читати далі

Вельгуш Роксолана

мама Соломії, 7 років, Львів
Чи є щось краще, коли дитина із задоволенням йде до школи?
Чи є  щось краще, коли, забираючи дитину зі школи, дитина просить ще трошки залишитись, бо вони щось цікаве роблять?
Чи є щось  краще, ніж проводити вечір разом з дитиною і не думати про домашні завдання?
Я однозначно раджу школу КМДШ тим батькам, які хочуть, щоб дитина всебічно розвивалася і навчалася, була розумною, щасливою особистістю.
Я вдячна за турботу і успіхи дитини в школі.
Читати далі

Карпенко Лілія

мама Ярослава, 9 років, Київ
Вивчаючи школи Києва, знайшла інформацію про КМДШ. І вже не перший рік мріяла, щоб моя дитина потрапила до вас. Зареєструвала на участь у весняному таборі і зрозуміла - мрії збуваються. П'ять днів пролетіли, як один. Дитина залишився задоволена всім! Син сказав, що з ними займаються неймовірні вчителі, майстри своєї справи! Кожен день не схожий на інший. Досліди, майстер-класи - все дуже незвичне і нове! Раді, що ці 5 днів провели з вами!
Читати далі

Анна Прохорова

мама Іллі, 9 років, Київ
«Мамооо, я хочу до школи!», - так закінчуються вихідні і починається зранку кожен понеділок. «Ти просто не розумієш, це найкраща школа у світі!» До КМДШ син навчався у школі Монтесорі, а потім в загальноосвітній середній школі. Зміну місця навчання спланувати довелося через постійні скарги дитини на небажання іти до школи та болі в животі, які виявилися реакцією на навчальний шкільний процес. У школі навчаєшся ти чи ні - це особистий вибір учня. Це часом вносить певний дискомфорт, тому що нам, батькам, хотілося б, аби дитина навчалася добре, приділяла більше уваги самому процесу навчання та отримували відповідні знання. Іноді здається, що якщо сина заставити це зробити, як це було у звичайній школі, - буде більше користі. Проте розумію, що на сьогодні внутрішній стан нашої дитини, її бажання йти до школи, розкутість у самовираженні, чого раніше взагалі не було, розвиток здібностей soft skills, які вона тут отримує для свого віку - для нас є пріоритетом! Бажаємо КМДШ і далі розвиватися, удосконалюватися та ставати професійним майданчиком змін навчального процесу країни!
Читати далі

Шевчук Ірина

мама Олега, 12 років, Київ
Для нас головним було те, щоб дитина перебувала в психологічно здоровому колективі. І ми це отримали! Відразу звернули увагу на те, що ставлення вчителів до учнів шанобливе. Особливо синові подобається, коли урок проводять два вчителі, наприклад фізику об`єднують з українською мовою, таким чином дитина сприймає світ набагато критичніше і не боїться ставити «дивні» запитання.
Читати далі

Лесик Тетяна

мама Олександри та Катерини, 7 та 11 років, Київ
У обох доньок є досвід навчання в інших приватних школах, в тому числі іноземній. Та дівчата часто порівнюють і щоразу кажуть, наскільки їм краще в КМДШ! Старша часто просить лишити її подовше в школі вечорами; менша не хоче лишатись на канікулах вдома - біжить в табір КМДШ! Атмосфера, увага до дрібниць вчителів і т‘юторів, регулярний зворотній зв‘язок, збалансоване меню, продуманий графік дня, вміння заохотити дітей вчитися і пов’язувати шкільну теорію із життєвою практикою, українська мова не лише на уроках - це все  КМДШ :)
Читати далі

Лакстіньш Ганна

мама Андрія, 9 років, Київ
Творчий підхід до навчання, повага до дітей та свобода у розвитку дитини були закладені в основу ідеї створення КМДШ та стали ключовим фактором вибору цієї школи для наших дітей.
Сучасний дизайн навчальноі групи(класу): невелика кількість (18 дітей), наявність психологічної підтримки (тьютор), спеціальні навчальні вправи із особистого розвитку та групової взаємодії.
На мій погляд, поєднання цих трьох елементів у КМДШ створює прогресивний сучасний підхід у навчанні на розвитку дітей та допоможе сформувати майбутніх вільних, відповідальних, творчих,відкритих до світу громадян України!
Наш син Андрій дуже задоволений навчанням у КМДШ. Більш за все Андрію подобається, що в школі можна зустріти багато друзів, з якими у Андрія багато спільних інтересів і з якими йому цікаво навчатися і проводити час. Також Андрію подобається , що уроки у школі дуже цікаві, не нудні, корисні, веселі та активні.
Читати далі

Андрій Дерев’янко

тато Єви, 8 років, Київ
КМДШ – це про особистість. На нашу думку, вибір школи – це перш за все пошук умов, в яких дитина зможе розкрити своє власне “Я”. Сучасна система навчання, дружнє оточення, якісне навчальне середовище – непроста комбінація, яка ще досить рідко зустрічається в українському навчальному просторі. Обираючи КМДШ, як місце навчання нашої доньки, ми робили виважений, проте певною мірою ризикований вибір, адже на той момент школа існувала лише рік.
На момент цього відгуку дитина вчиться вже третій рік, і з упевненістю можемо сказати, що ми зробили правильний вибір. Дитина отримує широкий спектр знань та житєвих навичок і найголовніше – розвивається як особистість.
Найкраще, що характеризує бажання дитини вчитися – це фраза доньки наприкінці довгого навчального дня: “Будь-ласка, не забирайте мене раніше зі школи”.
Читати далі

Юлія Романів

мама Ануш, 9 років, Київ
У КМДШ моя дитина задіяна та позитивна протягом усього дня. Я бачу, що вона із задоволенням іде до школи, і з гарним настроєм повертається. Я задоволена рівнем знань, щодня дивуюся здатності до критичного мислення, радію очам, що світяться та цікавості до світу. Окремо можу відмітити високий рівень викладання англійської мови. Ціную те, що вчителі уважно відслідковують динаміку розвитку дитини та у потрібний момент можуть запропонувати більш складні завдання або перехід у іншу групу. Мені зручно користуватися онлайн-щоденником, де я можу  бачити коментарі викладачів та тьютора та побачити речі, на які варто звернути увагу та проговорити вдома. Атмосфера у школі завжди доброзичлива. Дочка дуже любить читати і обожнює проводити вільний час у шкільній бібліотеці. Усі питання додаткових професійних гуртків також чудово закриваємо у школі.
Читати далі

Ярослав Лящук

тато Владислава, 8 років, Київ
Ми, батьки, прагнемо дати своїй дітям тільки найкраще. Тому, коли ми говоримо про навчання, то де це можна зробити, якщо не в Кмдш. Чому? Професійний колектив, доброзичливе ставлення до дітей, сучасні методики навчання та ексклюзивне викладання предметів. Щомісячні захисти проектів не лише дозволяють досконало вивчати матеріал, але і сприяють зміцненню дружніх стосунків в  класі. Окрема вдячність за інтегровані та білінгвальні уроки, які поєднують в собі декілька предметів, що дозволяє повне занурення у вивчений матеріал.
Читати далі

Світлана Котилко

мама Ігоря, 12 років, Київ
«Мамо, коли вже той понеділок, щоб знову до школи?» - запитує мене син у неділю. Це для мене найкраща рекомендація про навчальний заклад.
Він поспішає зранку, відвідує додаткові заняття, активно дізнається нове. Про академічні здобутки говорити зарано, так як ми тільки нещодавно змінили школу, але ставлення дітей до навчання - надихає!
Читати далі

Світлана Гуцман

мама Давида, 7 років, Київ
Подобається позитивна атмосфера та енергія в КМДШ. Діти залучені та зацікавлені, це відчутно! Викладачі КМДШ відкрили хист Давида до шахів та створили атмосферу, що викликає бажання ходити до школи. Радію нашому вибору, впевнена, він вірний!
Читати далі

Лідія Сидун

мама Анни-Софії Сидун, 9 років, Львів
Прекрасна інноваційна школа, в якій комфортно та цікаво дітям, а батьки спокійні та впевнені в отриманні якісних послуг та належного догляду за їхньою дитиною.
Подобається старання тьютора, яка є справжнім другом дітям, створює дружню атмосферу в класі і забезпечує сприятливий клімат для навчання та ефективного проведення часу.
Креативний підхід до викладання освітньої програми.
Читати далі

Марина Михайлецька

мама Станіслава, 8 років, Львів
Методика викладання «не грузить» дітей, а, навпаки, заохочує до навчання. Психологічна обстановка в класі під постійним контролем тьютора і психолога. В школу дитина йде із задоволенням, тепер закінчення канікул для нас не проблема😉 Я, як мама, спокійна за свою дитину, коли вона в школі)
Читати далі

Лілія Тимофійчук

мама Софії, 10 років, Львів
Найбільше у КМДШ мені подобаються захисти хвиль 😊
Діти поринають у традиції, відтворюючи їх, перед тим добре ознайомившись з ними на уроках. Чи, наприклад, закріплення теми екскурсією тими місцями та пам’ятками, про які вивчали та знайомилися в класі.
Читати далі
Що говорять діти та батьки

Наші школи у Києві

вул. Голосіївська, 13Г
Переглянути на карті

Голосіївська
1 км від метро

вул. Дніпровська набережна, 14Л
Переглянути на карті

Осокорки
850 м від метро

Ще школа у Львові
Маєте запитання?

Заявка

на вступ до КМДШ
Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом 2 робочих днів.
Школа, до якої хочете віддати дитину *
Інформація про дитину
ПІБ *
Помилка заповнення
Дата народження *
Помилка заповнення
Бажаний рік вступу *
Клас *
Інформація про батьків
ПІБ мами або тата *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Номер телефону *
Помилка заповнення
Продовжуючи, ви погоджуєтеся на оброблення, накопичення, зберігання і використання наданої персональної інформації, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Зміст ваших прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» вам відомий і зрозумілий.
Надіслати заявку