КМДШ  – школа повного дня

КМДШ – Школа, яка вчить думати креативно, критично, самостійно, вільно; уміти вирішувати складні завдання; нести відповідальність за свої рішення та бути готовими до викликів сучасного світу.

КМДШ є ліцензованою* приватною школою повного дня нового формату з поглибленим вивченням англійської мови.

Мета нашої школи – створити для кожної дитини унікальне навчальне середовище, де їй буде цікаво і комфортно навчатися, розвивати свої творчі здібності, спілкуватися та легко знаходити своє місце у колективі. Наша головна задача – навчити дитину думати, розмірковувати та аналізувати інформацію, а не просто поглинати її, завчаючи не цікаві, а іноді і незрозумілі речі.

Ми дотримуємось індивідуального підходу до кожної дитини, з розумінням її особистих потреб, здібностей, ритму навчання, власних побажань. Педагоги постійно навчаються новому, ознайомлюються та розробляють нові методики та підходи, знаходяться у діалозі не тільки з дітьми, а й з батьками. У нашій школі є 10 напрямів навчання та розвитку дитини, що орієнтуються на міжнародні стандарти.

Після закінчення навчання кожен школяр отримує атестат про загальну середню освіту державного зразка.

У молодшій школі практикуємо «хвильове» занурення під час навчання, проектний підхід, що передбачає навчання циклами, особисті досягнення та результати. Важливим моментом є гармонійний розподіл навчальної та творчої діяльності, фізичної, розумової та комунікативної активностей протягом навчального дня.

Використання у школі під час занять STEM-технологій  дає можливість опановувати нові знання в легкій та цікавій ігровій формі.

Закрита територія шкіл дає можливість кожному з батьків відчути, що під час навчання їх дитина знаходиться в повній безпеці.  

Рівень накопичувальних знань відповідає шкільному визначеному рівню згідно з держстандартом. Ми розширюємо знання дітей, враховуючи їхній денний ритм, залучаючи усі сфери розвитку і поєднуючи методики подання матеріалу так, аби їм було цікаво. Індивідуальна траєкторія розвитку дитини передбачає адаптування викладачем основного матеріалу згідно з темпом засвоєння кожної дитини. Рівень знань оцінюється перехресно: за базовим, нормативним і вищим рівнем, а також за напрямом тестування, активності та індивідуального росту дитини. Індивідуальні завдання підбираються згідно з темпом навчання та зацікавленості дитини. Ми переконані, що основою ефективного навчання є формування та розвиток логічного мислення, творчої та пошукової діяльності учнів.

Ми приділяємо найбільше уваги саме підготовці гармонійно і всесторонньо розвиненої особистості, щоб належним чином адаптувати дитину до соціальних умов сучасності. Психологічно зріла та цілісна людина спроможна брати на себе відповідальність, діяти самостійно, сміливо та творчо, щаслива та впевнена у собі – саме такими ми хочемо бачити своїх вихованців у майбутньому.

*Згідно Розпорядження КМДА № 1509 від 21.08.2018 “Про видачу ПРИВАТНОМУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ “КМДШ” ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти.”