Наші досягнення

У вересні 2019 КМДШ_Львів отримала офіційний статус Центру з підготовки до Кембриджських іспитів (FCE, PET, KET, Young Learners: Starters, Movers, Flyers).

Статус Cambridge ESOL Exam Preparation Centre підтверджує, що КМДШ дотримується світових стандартів у викладанні англійської мови та підготовці до міжнародних іспитів.

Отримання офіційного статусу стало можливим за результатами успішної підготовки та складання іспитів Starters, Movers, KЕТ та РЕТ нашими учнями минулого навчального року.

 

Влітку 2017 року КМДШ підтвердила статус інноваційної школи та втретє увійшла у рейтинг Microsoft Showcase Schools, в якому представлені найінноваційніші школи Світу. Microsoft Showcase Schools – це глобальна спільнота шкіл, що беруть участь у цифровій трансформації для покращення результатів навчання.

 

У квітні 2017 року Освітньою агенцією (КНП «ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту) був проведений офіційний моніторинговий аудит рівня навчальних досягнень КМДШ. За результатами тестувань 100% учнів підтвердили володіння англійською мовою на високому рівні, 80% учнів підтвердили високий та 20% – достатній рівень знань з математики. Оцінювання проводилося відповідно до вимог МОН до загальноосвітніх шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

 

Розроблені авторські програми та курси («Медіакурс», «Творча майстерня», «Логіка»), успішна практика впровадження міжпредметної інтеграції та «хвильових занурень» у школі. У процесі навчання у КМДШ використовуються інтерактивні (групові дискусії, дидактичні ігри тощо) та комп’ютерні (quizlet, kahoot, Skype) технології, методики ТРВЗ, розвитку критичного та креативного мислення, навчання через гру (для прикладу: викладачами української мови розроблена авторська інтерактивна гра з гуманітарних дисциплін «Покрути мізками»), проектні, дослідницькі та кейс-технології. Діти мають можливість користуватися авторськими розробками та підручниками КМДШ («Practice makes perfect» (англ. мова за рівнями), «Креативна математика», «Наскрізні лінії», «Logic book» та ін.) Викладачі проводять заняття з використанням мультимедійних навчальних дошок та високотехнологічних панелей EdPro Touch.

 

Діти беруть участь як у внутрішньошкільних замаганнях(STEM-турнір, олімпіада з робототехніки, тримання планки, скіппінг, конкурс «Музичний талант», турнір з тенісу, турнір з шахів, Олімпійські ігри та ін.), так і багатьох міських, всеукраїнських та міжнародних олімпіадах, конкурсах і змаганнях.

 

Досягнення учнів за 2018-19 навчальний рік:

 

У КМДШ створені та функціонують протягом усього навчального року Наукові клуби для учнів 5 – 9 класів. Формат Наукового клубу передбачає глибоке занурення у обрану тему, дослідницькі практикуми та наукові експерименти. Діти працюють над інтегрованими проектами (математика, фізика, хімія, біологія та географія). Для реалізації проектів у більшості випадків використовуються дослідницькі технології. Учні 7-9 класів під час відвідування Наукових клубів також готуються до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

 

КМДШ-школи щорічно проводять відкриті зовнішні заходи та змагання:
– у березні 2017 року КМДШ започаткувала та успішно провела перший міжшкільний STEM-турнір, у якому взяли участь 8 команд провідних шкіл Києва. У 2018 році у заході взяли участь вже 20 шкіл з усієї країни.  Змагання проходять щорічно навесні. Турнір “STEM at school” є відкритим конкурентним заходом нового формату, орієнтованим на активізацію STEM-руху в Україні та залучення молоді до науки. Формат турніру передбачає проходження 12 турів з різних галузей наук: математика, інформатика, хімія, фізика, біологія, логіка, міфологія, географія;
– міжміський Фестиваль Кубика Рубіка та Шаховий турнір у КМДШ_Львів та КМДШ_Київ;
– відкрита Олімпіада з фізики серед учнів 5-6 класів у КМДШ_Київ;
– благодійні акції та ярмарки з передачею зібраних коштів до БФ «Таблеточки» та адресною допомогою будинкам для дітей-сиріт.

 

КМДШ долучилася до тестувань за програмою PISA.
PISA (Programme for International Student Assessment) – система міжнародного оцінювання учнів, що визначає, як учень зможе використовувати знання й уміння, отримані у школі, за можливих життєвих труднощів і викликів. PISA має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів з читання, математики та природничих дисциплін, прямо не пов’язаних з оволодінням шкільними програмами та отримання об’єктивної інформації про готовність учнів до повноцінного життя в сучасному суспільстві. Учні 5-8 класів КМДШ у м.Київ пройшли тестування відповідно до міжнародних стандартів. 80% учнів підтвердили найвищий рівень за усіма напрямками тестування. PISA — міжнародне дослідження, координоване ОЕСР.

 

КМДШ є співзасновником Української коаліції STEM – освіти (Science — наука, Technology — технології, Engineering — інженерія та Mathematics — математика). Коаліція STEM (Ukrainian STEM coalition) ставить перед собою 7 ключових завдань: підготовка рекомендацій Міністерству освіти і науки щодо програм дисциплін STEM-цикла; реалізація програм для впровадження інноваційних методів навчання в освітніх закладах; проведення конкурсів, олімпіад для самореалізації; створення інформаційних майданчиків; профорієнтація; розвиток міжнародного співпраці.

 

КМДШ співпрацює з міжнародними школами та освітніми організаціями (Rydal Penhros School (Великобританія), «PSPiA KLANZA» (Польща), Українська суботня школа “Лідер” (Іспанія), R.I Baker Middle School (Канада), Alpadia Brighton School, World of Work Programme при Університеті Surrey у Великобританії, Microsoft, «Культурний проект» та ін.)

 

Надзвичайно важливим досягненням школи є наша злагоджена молода, професійна та творча команда. Кожен із викладачів, тьюторів та психологів, які працюють у КМДШ, є експертом своєї справи та має професійні досягнення (команда КМДШ_КиївКоманда КМДШ_Львів). Ми цінуємо, розвиваємо та завжди підтримуємо наших педагогів. Під час шкільних канікул команда активно навчається, ми запрошуємо багато цікавих гостей-експертів, організовуємо перехресне навчання та обмін досвідом між КМДШ-школами, викладачі та тьютори регулярно відвідують зовнішні семінари, тренінги, події та лекції за профілем викладання («Триз-педагогіка», «Ненасильницьке спілкування у освітньому просторі», «Тьюторинг», «Розвиток креативного мислення на уроках математики», «Надання першої медичної допомоги», «Edutainment у початковій школі», «Логопедія», «Міжнародні STEM-програми для дітей», «Мультикультурне виховання у школі», «Психокорекція у роботі з дітьми» та ін.), складають профільні іспити («Структура ІKT-компетентностей вчителів. Рекомендації ЮНЕСКО», «Упровадження сучасних технологій у навчально-виховний процес» та ін.), мають профільні публікації. Під керівництвом шкільного психолога працює Школа тьюторів КМДШ.

З 2013 року працюють та розвивають свою діяльність позашкільні формати (Школа вихідного дня КМДШ_Weekend, Підлітковий клуб КМДШ_SmartHub, Тематичні табори КМДШ_Сamps), у яких діти мають можливість брати участь протягом року.