Київ
10 критеріїв вибору сучасного табору
18.03.20
376

10 критеріїв вибору сучасного табору

Сучасні дитячі табори – це можливість для дитини отримати нові навички, навчитися самостійності та соціалізуватися у колі інших дітей.

Наразу існує безліч різних таборів на будь-який смак: наукові, IT, денні та цілодобові, міські або ж за містом. Як у цьому розмаїтті обрати табір, що відповідав би сучасним методикам взаємодії, був по-справжньому цікавим та підходив саме вашій дитині?

  1. Ціль відвідування. Спочатку визначте, якої кінцевої цілі має досягти ваша дитина у таборі. Пошук кола друзів? Отримання конкретних навичок? Оздоровлення? При пошуку табору враховуйте, чи відповідає програма вашій цілі. Табори у КМДШ є проектно-інтелектуальними, кожна зміна тематична, діти отримують як навички командної роботи, так і набір корисних знань: основи програмування, робототехніка, англійська і ще багато іншого.

  1. Наповнення програми. Якщо для вас дитячий табір – це місце, де дитина може нарешті розслабитися, перезавантажитися та не думати про навчання – гарною ідеєю буде табір у форматі перевтілень: наприклад, дитина може приміряти на себе роль супергероя, або якусь професію. Щоб дитині було по-справжньому цікаво, програма табору має відповідати не тільки корисним навичкам за запитом батьків, а й бути цікавою сучасним дітям, які, наприклад, люблять знімати відео-влоги або вивчати запальні танці для Tik-Tok. Тому для створення таборової програми ми вивчаємо тренди сучасності та впроваджуємо їх для дітей.

 

  1. Таборовий персонал. Час, коли вожатим міг стати будь-який учень старших класів, давно позаду. Персонал, який взаємодіє з вашої дитиною має мати спеціалізовану освіту та володіти методиками психологічної підтримки дітей. Тьютори кемпу КМДШ мають педагогічну або ж психологічну освіту та досвід роботи з дітьми, тому легко знаходять спільну мову з різними дітьми.

  1. Харчування. Збалансована їжа у таборі та наявність харчування взагалі – важлива складова, на яку варто звернути увагу. Якщо ваша дитина притримується безглютенової, безлактозної або вегетаріанської дієти – кухарі КМДШ приготують окремі порції беручи до уваги потреби вашої дитини.  У меню таборів КМДШ обов’язково присутні свіжі фрукти, овочі та корисні вуглеводи для того, щоб енергії від сніданку та обіду вистачило на запальні таборові розваги.

  1. Формат табору. Все більшої популярності набувають денні міські табори, без ночівлі поза домом. Такий формат з 9 ранку до 6 вечора особливо підійде для дітей від 5 років або для кемперів-новачків. У теплі пори року КМДШ пропонує як міські варіанти табору, так і комфортне денне розміщення у таборах за містом в оточенні соснового лісу.

  1. Таборове приміщення. Зверніть увагу на простір, який пропонує табір. Найкраще, якщо діти проводитимуть час у креативному просторі, створеному спеціально для дітей який, що не менш важливо,  охороняється та має закриту територію. Також не зайвими будуть дитячі куточки для відпочинку. У разі, якщо дитина захоче побути у тиші, а не брати участь у загальних розвагах, вона матиме де провести цей час. Басейн з м’ячиками? Зручні пуфи? Або ж гігантські шахи? У таборах  КМДШ завжди є чим зайнятися.

  1. Ставлення до гаджетів. Різні табори по різному відносяться до наявностей телефонів та планшетів на час зміни. Якщо у вас в пріоритеті соціалізація та всебічний розвиток дитини під час табору – КМДШ є територією свідомого використання гаджетів.

  1. Індивідуальний підхід. Все частіше набувають популярності табори, що мають у програмі мікс занять та напрямків: майстер-класи з творчості, робототехніки, scratch-програмування, наукові експерименти, танці, квести. Якщо ви не впевнені, що саме зацікавить вашу дитину – такий формат стане найкращим вибором, і саме його ми впровадили у наших таборах.  Після зміни ви зможете запитати у дитини, які заняття їй сподобалися найбільше, таким чином дізнатися більше про її схильності.

  1. Комунікація з батьками. Варто уточнити, яким чином відбуватиметься комунікація з вами під час перебування дитини у таборі. Тьютори КМДШ протягом дня ведуть телеграм або ж вайбер канал, у якому публікують фото і опис, чим займають діти саме зараз. Таким чином, за потреби батьки можуть бачити, як саме реалізується заявлена програма та через фото або відео побачити, чим саме займається їх дитина.
  2. Загальна атмосфера табору. Критерій, який неможливо розрахувати, або дізнатися наперед, але саме він є найважливим при виборі табору. Відчуття доброзичливої атмосфери, усміхнений професійний персонал та якісна комунікація – важливі показники при побудові довіри між вами та табором. Не соромтеся запитувати про підходи табору, харчування, навички вожатих та тьюторів – наші професіонали у цій сфері розуміють, що ви віддаєте найцінніше і з радістю дадуть відповіді та проконсультують вас з будь-якого питання. А якщо вам хочеться познайомитися особисто – будемо раді зустрітися та провести вам екскурсію простором КМДШ🧡

 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: