Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
10 кубків! Результати The World Scholar’s Cup
22.05.19
253

10 кубків! Результати The World Scholar’s Cup

64 учасники від КМДШ, 10 Кубків, 116 золотих та 93 срібні медалі! Це результати The World Scholar’s Cup, baby!

19 травня у КМДШ_Київ відбувся The World Scholar’s Cup – міжнародне академічне змагання, яке щорічно проходить у 40 різних країнах. У змаганнях взяли участь більше 420 дітей з 17 шкіл України та Туреччини. Учні КМДШ з Києва та Львова також виборювали перемогу. І ми дуже пишаємося результатами!

«Найбільше на змаганнях мені сподобалося те, що ти розвиваєшся як особистість, розвиваєш своє мовлення. Мені було дуже цікаво на дебатах доводити правильність тієї точки зору, з якою я не згодна. Потрібно було знайти вагомі аргументи, чому кожна сімя повинна мати робота, який буде виконувати побутові завдання», – ділиться враженнями семикласниця Марія Абдулах.

Змагання проходило в чотири етапи:
1. Дебати. Обговорення теми у формі дискусії, коли учасники діляться на групи, представляють пропозицію та опозицію до поданого судження та намагаються переконати суддю у власній правоті. Складність полягає у тому, що теми стають відомими лише за 15 хвилин до початку дебатів. Учасники мають розробити гарну стратегію пошуку, якщо хочуть перемогти. Теми вражали розмаїттям: від використання телескопу, що може бачити минуле до відкриття землі для інопланетян-іммігрантів.
2. Есе на різні теми. Учні висловлюють власну думку на одну з поданих тем у стислий проміжок часу. На підготовку матеріалу лише 25 хвилин. Учасники мають демонструвати усі знання, якими володіють, з різних дисциплін.
3. Квіз-тест – це 120 запитань з різних предметів та галузей науки. Шанс на успіх мають лише ті, хто володіє відмінними знаннями з усіх галузей науки.
4. Вікторина з різних предметів. Протягом двох годин команди змагаються в уважності та спостережливості, адже кожному запитанню передував відеоматеріал, у якому ховалися підказки. Завдання проектувалися на великому екрані, а відповідали команди за допомогою клікерів (пристроїв, на яких кожна кнопка відповідає варіанту відповіді).

Результати. КИЇВ

10 довгоочікуваних Кубків вишикувалися у кабінеті англійської. Ці статуетки символізують важливий етап для наших школярів. Ми вибороли головні нагороди змагань світового рівня. Мрія? Реальність!

Наші Кубки:

  1. Перше місце – Challenge Team (Senior Division)
  2. Друге місце – Writing Team ( Junior Division)
  3. Друге місце – Writing Team (Senior Division)
  4. Друге місце – Debate Team (Junior Division)
  5. Третє місце – Overall Team (Junior Division)
  6. Третє місце – Overall Team (Senior Division)
  7. Третє місце – Bowl Team (Senior Division)
  8. Третє місце – Debate Team (Senior Division)
  9. Четверте місце – Overall Team (Senior Division)
  10. П’яте місце – Overall Student (Junior Division)

Також учні вибороли 99 золотих та 86 срібних медалей у різних категоріях змагань. Семикласниця Марія Волова за рішенням суддів увійшла у вісімку кращих спікерів The World Scholar’s Cup.

«Найцікавішими для мене були дебати. Дебати – це те, чим ми займаємося у школі на постійній основі завдяки нашому учителю міс Хелен. Саме вона нам показала, що це таке і ми дуже полюбили даний формат. Це класний досвід.» – ділиться враженнями про Кубок десятикласниця Аліса Соболєва.

Результати. ЛЬВІВ

7 учасників, 17 золотих та 7 срібних медалей, перемога Junior Team у трьох раундах дебатів. А одного з учасників обрали СУДДЕЮ на фінальних дебатах найкращих спікерів!

«На змаганнях сподобалося писати квізи, дебатувати, спілкуватися з учнями. Всі були дуже веселі, доброзичливі. Це неймовірний досвід та мега-позитивні емоції.» – згадує восьмикласниця Валерія Федорко.

Пишаємося нашими учнями, які гідно представили не тільки школи КМДШ, але й Україну. Дякуємо професійним наставникам, які доклали максимум зусиль, щоб підготувати учасників та привести їх до перемоги. Рухаємося далі!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: