Київ
7 причин вивчати робототехніку
11.10.18
1713

7 причин вивчати робототехніку

Робототехніка – це прикладна наука, що займається проектуванням, розробкою, будівництвом, експлуатацією та використанням роботів та робототехнічних систем. З якою метою? Щоб автоматизувати складні технологічні процеси та операції.

Робототехніка є серед обов’язкових предметів майже у всіх європейських школах. Головна фішка вивчення цього предмету – практичний формат. І найважливіше – ця наука об’єднує програмування, алгоритміку, логіку, механіку, математику, проектування та фізику. Створюючи щось цікаве та незвичайне, дитина не тільки розвиває творчі здібності, але й підтягує рівень знань з точних наук.

Сьогодні у світі проводять багато фестивалів робототехніки, на яких діти презентують свої розробки та конструкції. І це не просто рОботи, якими можна милуватись, це готові проекти, які можуть посприяти вирішенню багатьох проблем людства. Наприклад, діти можуть представити роботів для прибирання чи сортування сміття. У минулому році учні КМДШ також брали участь в одному з таких заходів – Всеукраїнському фестивалі робототехніки Robotica.

Чому вивчення робототехніки важливе:

1. Дитина вчиться створювати робота з дрібних деталей, між якими існує логіка. Також аналізує важливість кожної деталі, оцінює роль у будівництві, вчиться заміняти її або ж доповнювати.

2. Коли учень працює та експериментує з технікою, це сприяє розвитку творчого потенціалу, вмінню знаходити правильні рішення у непередбачених ситуаціях.

3. Заняття робототехнікою сприяють розвитку інтелекту, пам’яті, уваги та фантазії.

4. Проектуючи об’єкт, дитина розвиває критичне, точне, логічне та інженерне мислення.

5. Під час робототехніки учні ПРАКТИЧНО застосовують знання точних наук. Наприклад, розраховують радіус повороту робота чи проектують архітектурні споруди в мініатюрі.

6. Залишити проект на стадії розвитку – це не про заняття робототехнікою. Діти розвивають ще одну важливу навичку – завжди доводити справу до кінця.

7. Дитина ще в школі може розвиватись у професії, яка не тільки престижна у світі, але дуже цікава та може сприяти вирішенню важливих проблем людства.

Робототехніка – обов’язковий предмет в КМДШ. Також ця дисципліна входить у програму Школи вихідного дня, яка функціонує у Києві та Львові. Щосуботи діти вивчають певну тему, в рамках якої проводять досліди, грають, беруть участь у майстер-класах, навчаються, весело та з користю проводять час.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: