Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Де здобуватимуть освіту випускники КМДШ 2021. Що думають про онлайн, благодійність та професії майбутнього
06.09.21
575

Де здобуватимуть освіту випускники КМДШ 2021. Що думають про онлайн, благодійність та професії майбутнього

В кінці навчального року ми провели дослідження серед наших випускників та поцікавилися їх думками – за чим майбутнє, що б їм хотілося реалізовувати, чи потрібно у школі долучатися до соціальних проектів. Звісно, ми запитали, до яких проєктів долучалися випускники протягом року, і що думає про онлайн формат сучасна молодь.

65% цьогорічних випускників хочуть продовжувати професійну діяльність в Україні, навіть якщо здобуватимуть освіту за кордоном.

Серед амбітних цілей: реконструкція старого Києва, Фонд пожертвувань на допомогу та розвиток кінематографу та театру в Україні, допомога організаціям, які борються з насиллям, фінансування галузі інженерії.

Половина випускників, окрім благодійної діяльності у школі, брали на себе ініціативу долучатися до позашкільних активностей, так як вбачають у цьому важливість.

IT-генетик, менеджер космотуризму, урбаніст-еколог, координатор освітніх онлайн-платформ.

71% опитаних випускників вважають, що яким би якісним не був навчальний процес онлайн, важлива соціалізація, командна робота, навчання в офлайн-середовищі однодумців та багато практики.

«Буду навчатися в університеті прикладних наук Ханзе у Нідерландах. Вступити мені допоміг рівень знання англійської мови (складні мовленнєві структури та слова) та вміння чітко формувати свою думку. Обидві навички я здобула у КМДШ завдяки міс Хелен, нашої викладачки англійської: на уроках англійської та дебатах.»

Анна Безпала, випускниця КМДШ_Голосіїв 2021

«Я вступив до Університету бізнесу у Вроцлаві. Вступив за відчуттями дуже легко, і це все завдяки урокам англійської у нашій школі, які проходили кожен день.»

Денис Кокорін, випускник КМДШ_Львів 2021

Дорослі та свідомі думки. Пишаємося та спішимо вітати випускників КМДШ 2021 із вступом до вищих навчальних закладів!

Наші випускники обрали міжнародні комунікації; маркетинг; рекламу та зв’язки з громадськістю; харчові технології та організацію ресторанного бізнесу; китайську мову; психологію; комп‘ютерні технології; мистецтво тощо.

 

«Я вступила до КНТЕУ на спеціальність “Харчові технології та організація ресторанного бізнесу”. Хочу дуже подякувати пані Яні, нашій менторці, її поради мені дуже допомогли. Також дякую міс Хелен! Адже наші заняття з англійської були дуже круті та практичні.»

Міхаліна Дерек, випускниця КМДШ_Голосіїв, 2021

«Буду навчатися у Львівській національній академії мистецтв. Вступати було важко через творчий конкурс, а щодо ЗНО я не хвилювалася, адже у КМДШ ми дуже якісно готувалися. У мене навіть не було додаткових репетиторів, окрім малювання. Результати ЗНО мені дуже допомогли, іспит з англійської я склала на 196 балів. Тому дякую КМДШ за знання!»

Олена Хома, випускниця КМДШ_Львів, 2021

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: