Київ
Дизайн, фінанси та історія. День навиворіт від батьків у Києві
08.10.19
82

Дизайн, фінанси та історія. День навиворіт від батьків у Києві

Ви часто зустрічаєте людей, які готові щедро поділитися цінним досвідом? Ми – так! І сьогодні хочемо подякувати батькам КМДШат, які погодилися взяти участь у нашому проекті-сюрпризі та провести для учнів цікаві заняття.

Що таке стиль, дизайн та розумне споживання розповідала дизайнер одягу, Анжела Урсол. Дякуємо за круті ідеї використання старих речей для створення нових та дуже стильних.

Фінансовий директор КМДШ, пані Світлана Котилко, проходила з семикласниками тему «Одночлени». Каже, була в захваті від нової ролі.

З пані Галиною Грицутою старшокласники досліджували Італію та Німеччину в 1815-48 роках. До речі, друга освіта пані Галини саме вчитель історії.   

Пані Світлана Іванова, юрист, розповідала про особливості функціонування нотаріальної сфери. Учні дізналися, чим ця професія корисна та як стосується фінансової галузі.  

Сім’я – дуже важлива складова життя людини. Розглянули цю тему з пані Аріною Шкуран на занятті англійської мови. Спілкувалися, філософствували та активно грали за ролями.

Це був супер-день. Дякуємо!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: