Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
#Empowerment. На які досягнення заряджає учнів КМДШ
13.04.21
23

#Empowerment. На які досягнення заряджає учнів КМДШ

Ми запитали наших учнів, на які досягнення, окрім навчання, їх заряджає КМДШ 🚀

«Ще до навчання у КМДШ я боялася заводити нових друзів та публічно виступати. Завдяки тому, що у нас у школі постійно відбуваються проєктні занурення, дебатні турніри, досліди, презентації, бар’єр страху швидко руйнується. Тут ти весь час включений в роботу, комунікуєш з іншими, працюєш в команді, вчишся захищати свою точку зору.

А ще завдяки тому, що в КМДШ всі дуже відкриті, легко знайти друзів. Зараз я із задоволенням беру участь у різних проєктах, абсолютно не боюся цього та навіть хочу балотуватися в президенти школи.»

Юля Данилюк, учениця 9 класу в Києві

«Я в КМДШ вже другий рік. За цей час я вперше спробував дебатувати та навчився непогано це робити.
Коли я йшов у кандидати на президента школи, мене очікувало багато виступів перед публікою, зокрема дебати з 11-класником. Я навчився долати бар’єр страху виступу перед великою аудиторією за допомогою підтримки вчителів і близьких мені людей. КМДШ дала мені можливість спробувати та досягти цілі – стати президентом школи.»

Михайло Брик, 9 клас в КМДШ_Львів

«Завдяки взаємодії з моїми однокласниками на таких заняттях як «Я – особистість» та рефлексії я стала більш відкритою та впевненішою. Мені стало легше говорити про свої почуття, показувати їх, спілкуватися з вчителями та просити про допомогу.»

Ангеліна Соколовська, 9 клас в КМДШ_Київ

«У КМДШ для мене відкрилося дуже багато можливостей. Завдяки проєктній діяльності в школі я стала більш креативною. Вже рік відвідую студію Медіа і кілька разів побувала у ролі журналістки, я навчилася брати інтерв’ю та знімалася в декількох відеороликах. За цей час я перестала боятися публічних виступів. Мені це дуже подобається! А ще люблю брати участь у шкільних навчальних проєктах, бо це дає мені можливість створити свій продукт.»

Ганнуся Пристайко, 8 клас у КМДШ_Львів

«Пам‘ятаю, як приїхала в Лісабон з батьками і майже всю подорож розповідала їм історію Португалії. Вивчений матеріал зацікавив моїх батьків і брата. Вони розпитували мене, ставили цікаві запитання. Я відчула гордість за себе. Для мене це було набагато приємніше ніж будь-яка олімпіада, в якій я брала участь.

Все завдяки цікавому вивченню історії у школі. Впевнено можу сказати, що найцікавішим предметом особисто для мене є Всесвітня історія. Іншою цікавою темою є подорожі.

Цей досвід завжди надає мені сил, я впевнена, що будь-які шкільні знання знадобляться в житті.»

Марія Лозінська, 10 клас в КМДШ_Голосіїв

«Завдяки великій кількості проєктної діяльності у школі, я зумів здобути навички для роботи в команді. Тепер я вмію знаходити індивідуальний підхід до кожної людини, впевнено можу виступати перед публікою, ставити чіткі цілі, без страху сприймати щось нове та людей. Круто, що ми в школі це практикуємо!

А ще в КМДШ я зрозумів, наскільки важливо кожній людині вивчати літературу: чи то управлінцю, чи маркетологу, навіть IT-спеціалісту. Інколи ми з мамою за розмовою аналізуємо літературні твори різних письменників, обговорюємо роль творів в житті людей, те, як вони впливають та розвивають них. Переконався на собі, що література збагачує.»

Тарас Костів, 10 клас в КМДШ_Львів

«Люблю спілкуватися на цікаві теми. І все частіше помічаю, що впевненіше комунікую, вмію відстояти свою току зору, правильно її пояснити, пишу чудові есе. Коли пояснюю свою точку зору батькам, то це також виходить дуже грамотно, і ми частіше знаходимо спільну мову. Завдяки шкільним дебатам я навчилася правильно дискутувати. Адже частіше за все люди, коли висловлюють свою думку або з чимось не згодні, можуть переходити межі особистого і виникає конфлікт. З дебатів я для себе винесла урок: атакувати аргумент, а не опонента. Це золоте правило, яке знадобиться мені в професійній діяльності.»

Дар’я Пуріш, учениця 9 класу в КМДШ_Голосіїв

«Пам’ятаю, коли брав участь у дебатах, було лише декілька хвилин на підготовку виступу, де потрібно було розказати про зв’язок понять, що на перший погляд нічого спільного не мали. Але я справився, адже у КМДШ навчився основному – бути зацікавленим, шукати, перевіряти інформацію, будувати зв’язки між фактами, складати стратегію, постійно вчитися. Це те, що має розвивати в собі кожен, що допоможе в будь-якій професії та повсякденному житті.»

Віктор Димінський, учень 11 класу в КМДШ_Львів

«У майбутньому планую працювати у мультиплікації, а це про командну роботу. Я завжди добре вчилася, але комунікабельність не була моєю сильною рисою. Мені завжди легше було виконати завдання одній, ніж в команді. У КМДШ на заняттях «Я-особистість», проєктній діяльності, участі у дебатах, я «прокачую» свою комунікабельність і бачу результати.

Я навчилася знаходити спільну мову з новими знайомими, мені легше висловити свою думку і в мене стало більше друзів. Для моєї майбутньої професії це ТОП-навички, тому продовжую удосконалювати їх разом з КМДШ.»

Олена Хома, учениця 11 класу в КМДШ_Львів

«Ще змалечку я добре орієнтуюся у місцевості, і для мене завжди було цікаво досліджувати нові цікаві куточки у місті Києві. Взагалі в Україні є багато архітектурних і природничих пам’яток: Олешківські піски або фортеця у Кам’янець-Подільському… Люблю відкривати для себе нові місця.

Завдяки захопливим та практичним заняттям географії у школі, я можу розвивати свої винахідницькі навички, зацікавленість, можу навчати новому своїх друзів. Сподіваюся, що невдовзі ми зможемо поїхати у великий туп по красивим місцям України.»

Микита Лічний, учень 9 класу в КМДШ_Голосіїв

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: