Київ
Фестиваль короткометражного кіно в КМДШ_Київ
14.09.18
76

Фестиваль короткометражного кіно в КМДШ_Київ

Наші шкільні «кінокомпанії» готові конкурувати навіть з Walt Disney Pictures! На початку тижня у КМДШ_Київ стартував відео-челендж: шляхом жеребкування кожен клас отримав тему і жанр та протягом п’яти днів команди створювали свої відео шедеври. У процесі потрібно було спробувати себе у ролях звукорежисера, звукооператора, актора, продюсера, відеохудожника та навіть дизайнера. По всій школі можна було спостерігати знімальні процеси.

Презентація відеоробіт

Майже як на Каннському кінофестивалі, тільки без червоної доріжки. Діти презентували свої відеороботи: затишна атмосфера, ароматний попкорн, повна зала гостей та суцільний позитив. КМДШата презентували науково-публіцистичні, художні, документальні фільми та навіть фільм жахів відзняли. Деякі фільми висвітлювали серйозні соціальні проблеми людства – забруднення навколишнього середовища, соціальна безпека дітей тощо. Кожна з команд відповідально та креативно підійшла до завдання.

Фестиваль проходив у школі вперше. Щасливі, що за допомогою таких проектів можемо розкривати безмежні таланти наших учнів.

Далі буде…


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: