Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Фестиваль можливостей у Києві. Починаємо навчальний рік з натхнення
09.09.19
62

Фестиваль можливостей у Києві. Починаємо навчальний рік з натхнення

2 вересня кожен клас КМДШ_Київ став простором надихаючих ідей. Вперше ми провели Фестиваль можливостей, під час якого діти мали можливість самостійно обрати та відвідати майстер-класи з актуальних тем. Чим запам’ятається перший шкільний день цього сезону:

✔️Кожна людина має певну супер-силу, але не всі про це здогадуються. На майстер-класі “Empowerment” ми відшуковували свої сильні сторони, аналізували їх, оцінювали, наскільки ефективніше можна досягати цілей, якщо знати свої переваги та на повну їх застосовувати.

✔️Як же без необхідних у XXI столітті soft skills! У вигляді дискусій, воркшопів та ігор виділяємо найголовніші навички сучасної людини. Піднімаємо тему емоційного інтелекту, децентрації та розвитку дизайн-мислення.

✔️У КМДШ навчальні процеси – злагоджена командна робота, яка є результатом надзвичайних зусиль. І знову ми говоримо про те, що команда – це сила, і як важливо знайти в ній своє місце, вміти комунікувати та бути сильним гравцем. 😊

✔️Хоббі – це круто! А коли твоє хоббі стає роботою – що може бути краще. Дізналися секрети, як улюблені заняття можуть вирости в класні проекти.

✔️Сучасна Україна, яка вона? Ми ще раз переконалися – надзвичайно перспективна та квітуча, з безліччю можливостей. Ми не тільки їх проаналізували, а й запропонували шляхи досягнення певних цілей.

✔️Профорієнтація у КМДШ – важлива складова  у старшій школі. Тому нам цікаво було дізнатися про підприємництво, проектний менеджмент, етапи реалізації різних проектів.

А ще ми:

✔️Запалювали разом із зіркою танцювальних шоу.

✔️Будували на майстер-класі з LEGO.

✔️Збиралися в похід у гори – вчилися ставити палатку, готували необхідні реквізити для скелелазіння, ну і, звичайно, дізналися про кожен інструмент та його призначення.

✔️Брали участь у креативній ярмарці, де виконували креативно-творчі завдання. 😊

Нехай наступні 9 місяців подарують КМДШатам яскраві можливості та відкриють нові горизонти!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
17.05.19
388
Корисні статті
Цікаві старовинні музеї світу
16.08.17
100
Корисні статті
Діти та межі
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: