Київ
IH Barcelona ELT Conference. Інсайти учасників
29.03.19
55

IH Barcelona ELT Conference. Інсайти учасників

IH Barcelona ELT Conference – одна з наймасштабніших конференцій для вчителів англійської мови. У цій події беруть участь викладачі зі всієї Європи. Найкрутіші ідеї, як зробити викладання англійської ефективним, корисним, цікавим та сучасним – лунали на цій конференції від світових експертів. Мінімум теорії – максимум практики.

Наші викладачі англійської мови Олена Сагітова та Олена Коновалова відвідали конференцію та поділилися з нами головними інсайтами заходу.

Яскраві моменти 

Antonia Clare, викладач англійської, спікер багатьох міжнародних конференцій, розказувала про важливість застосування відео на заняттях англійської та продемонструвала цікаві типи завдань, наприклад, jumbled summary.

Jumbled Summary допомагає учням аналізувати інформацію, яка була представлена ​​за короткий або тривалий період часу. Наприклад, з прочитаного тексту потрібно виділити тільки ключові слова. Або ж навпаки, учням дають перелік слів, пов’язаних з якоюсь темою. І за допомогою цих слів потрібно чітко та послідовно описати ідеї.

Також пані Antonia розповіла про найефективніші види роботи з відео у формі міні-проектів:
«10 People – 1 Question»,
«5X5 videos»,
«Your Day by moments»,
«Take me to a place».

Спікер наголосила на тому, що ми не лише вчимо дітей мові, ми формуємо особистість, тому тематика відео має велике значення.

Chris Roland, експерт у роботі з підлітками, автор книги «How to teach teenagers», поділився сміливими інструментами для роботи з challenging-віковою категорією. Виявляється, вчителі з різних країн мають однакові проблеми у роботі з підлітками.

Кріс підтримує ідею навчання без навчання: навчати підлітків так, щоб це було ефективно та цікаво не лише учням, а й вчителю. Він наголосив на важливості бути залученим у життя дітей та залучати їх у своє. Тобто бути для них не лише вчителем, а й другом.

«Навчання повинно бути цікавим викликом. Головне – не боятися експериментувати з матеріалом та вміти визнавати поразки.»

___

Mark Ormerodвикладач EFL, поділився методиками розвитку мовлення та показав, як адаптувати і модифікувати такі вправи, як Taboo Game, Mimes, Confusing words, Chinese whispers та інші.

___

Jo Gore, координатор The British Counsil’s LearnEnglish Teens, розповіла про те, як мотивувати підлітків. За словами Джо, мотивація може бути внутрішня та зовнішня.

Спікер наголосила на тому, що нашим пріорітетом має бути формування внутрішньої мотивації. А найважливіші особистісні якості вчителя – емпатія, відвертість у роботі з підлітками, уміння бути прийнятим аудиторією.

Важливими при навчанні також є:

___

Gabby Maguire, викладач у International House та Speaking Examiner Кембріджських екзаменів, ділилася досвідом, як уникнути професійного вигорання. Підкреслила, що вчителю необхідно відновлювати свої сили та шукати золоту середину у work-life balance. Виснажений вчитель не може працювати на повну силу. Щасливий вчитель=щаслива дитина.

 

Усі ідеї, які лунали на конференції – випробувані досвідом методики, які дають позитивний результат. Тому IH Barcelona ELT Conference – це завжди натхнення.

Фото: Fb International House Barcelona


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: