Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
КМДШ приєдналася до Коаліції STEM-освіти
17.02.17
8

КМДШ приєдналася до Коаліції STEM-освіти

Інновативна науково – технічна система навчання STEM (Science — наука, Technology — технології, Engineering — інженерія та Mathematics — математика) набирає все більшої популярності у світі. КМДШ приєдналася до Коаліції  STEM-освіти

STEM –освіта – це ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ МАЙБУТНЬОГО, здатних креативно мислити та створювати інновації. Це низка  курсів або програм навчання, що готує дитину до науково-орієнтованої освіти та вимагає ґрунтовних знань і більш технічно складних навичок, відповідаючи сучасним викликам сьогодення.
Потреби у STEM-фахівцях зростають удвічі швидше, ніж в інших професіях, тому що ‪‎#STEM розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.
КМДШ активно впроваджує та поширює принципи STEM-освіти у навчальному процесіЗ вересня 2015 року ‪#‎КМДШ є повноцінним членом Української коаліції STEM – освіти (STEM Education Coalition), яка ставить перед собою 7 ключових завдань, довкола яких створюються проекти: підготовка рекомендацій Міністерству освіти і науки щодо програм дисциплін, що входять у STEM-цикл; реалізація програм для впровадження інноваційних методів навчання в освітніх закладах; проведення конкурсів, олімпіад для самореалізації; створення інформаційних майданчиків; профорієнтація; розвиток міжнародного співробітництва.
Серед інших компаній, які входять до Коаліції –  Київстар, Syngenta, United Minerals Group, Microsoft Україна, Енергоатом, ТОВ «Пролего», Intel, Samsung та інші.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися