Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Креативний старт. Як все було
04.09.18
17

Креативний старт. Як все було

Тематичне святкування початку нового навчального року – традиція КМДШ. 

Цього разу КМДШ.Київ обрала тему, пов’язану з морем, пригодами та скарбами, а у КМДШ.Львів вирішили передати атмосферу відомого фільму «Сніданок у Tiffany’s».

КМДШ.Київ зустрічали своїх мореплавців на чарівному та загадковому Creative Island. Розпочали святкування з пісні, яку написала та виконала учениця 6 класу Єрмолаєва Катерина. Потім під звук ударних музичних інструментів пройшла посвята нових учнів КМДШ. Талановиті тьютори також приготували для гостей сюрприз – запальний танець під трек Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars. Далі кожен клас вирушив на пошуки скарбів. Учнів чекали випробування у вигляді складних завдань, квестів та загадок. І наші мореплавці успішно виконали всі завдання. Ми захопили острів та наповнили його радісними емоціями, які кожен міг зафіксувати на двох креативних фотозонах – «На вітрилах» та «Fish-Eye». А ще на острові було багато морозива, смачних напоїв та інших смаколиків. Скуштувати різні ласощі можна було в неймовірно мальовничій та затишній зоні мангрових лісів. Creative Island був схожий на казку.

Свято початку нового навчального року у КМДШ.Львів на всі 100% передало атмосферу легендарного фільму «Сніданок у Tiffany’s». Кожна учасниця вечірки була схожа на головну героїню – неперевершену Холлі Голлайтлі, а кожен учасник – на елегантного Пола Воржака. Вишукані образи, цікава фотовиставка, жива музика, fashion-фотозони, святкові виступи – все було елегантно та вишукано.

Хочемо подякувати усій великій команді КМДШ за креатив та чудову організацію. Початок навчального року відсвяткували, тепер вирушаємо в захопливу навколосвітню подорож на кораблі під назвою КМДШ. До нових звершень!

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися