Місяць толерантності в Києві
Цілий місяць школа жила та творила в одному напрямку, переймалася питанням толерантного ставлення до людини, тварин та природи. Ми не просто багато спілкувалися на дану тему, не лише пронизували кожне заняття питаннями толерантності, а й проявляли активність у власних вчинках.
🔹Відвідували притулки для тварин. Звичайно, із собою мали купу гостинців для чотирилапих друзів.
🔹Зустрілися з представниками організації «Молодь За Мир» – це європейський рух молодих людей, які вірять, що світ можна змінити, почавши з себе.
🔹Організували круглий стіл «Наші домашні улюбленці». Учні приміряли роль експертів з питань утримання домашніх тварин, вчителі – модераторів круглого столу.
🔹Говорили про толерантність із Дмитром Щебетюком, паралімпійцем, майстром спорту України з плавання, співзасновником ініціативи Доступно.UA та просто любителя пригод.
🔹На шкільній стіні створювали дерево толерантності.
🔹Влаштували благодійний ярмарок.
🔹Проводили опитування команди – що ж таке толерантність. А на основі отриманих даних робили інформаційні плакати.
🔹Долучилися до Всеукраїнської благодійної акції у підтримку дітей, які проходять тривале лікування та їх родин.
🔹Щасливі були вітати у школі чарівну Дар’ю Коржавіну, журналістку, громадську діячку, чудову людину та молоду маму, яка, не маючи змоги бачити очима, відчуває світ серцем.
🔹Складали карти толерантності та малювали плакати.
🔹Зустріли письменницю Галину Ткачук, з якою аналізували «Книгу про сміття».
🔹Відвідали музей в темряві «Третя після опівночі». Неймовірне місце, де можна дізнатись більше про можливості нашого організму, а також про те, як живуть незрячі люди.
🔹А ще до нас завітали представники благодійного ярмарку «Кото Ярмарок», місією якого є пошук домівок безхатнім котикам.
🔹Надіслали подаруночок для дитячого будинку.
🔹Захистили власні еко-проекти – визначали екологічний слід класу та створювали сортувальні бокси для паперу та інших видів відходів.
🔹Зустрілися з інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції міста Києва – Максимом Міхеєвим. Розглянули правила безпеки для дітей.
🔹Кожне заняття було пронизане цією важливою темою. Наприклад, на єдиноборствах діти виконували вправи і прийоми із заплющеними очима, намагалися відчути дистанцію та кордони один одного.
🔹Дізнавалися про різні унікальні рослини, тварин, навіть унікальних людей, які, маючи певні вади, досягли неймовірних висот!
“Бути толерантними – це круто!” – такий висновок наших учасників після завершення проектів.