Київ
Міжнародний ліцей Гранд увійшов до складу мережі приватних навчальних закладів КМDШ ВСЕСВІТ!
29.12.23
199

Міжнародний ліцей Гранд увійшов до складу мережі приватних навчальних закладів КМDШ ВСЕСВІТ!

Міжнародний ліцей Гранд – є першою приватною школою, яка відкрилась в Україні у 1988 році. Засновником та очільником став Співаковський Володимир Михайлович, людина, яка точно є поза часом та справжнім Всесвітом в освітній галузі.

Під керівництвом пана Володимира, школа багато разів займала лідерські позиції в авторитетних рейтингах та по праву отримала звання кращої приватної школи міста Києва та України. Тут вперше були застосовані проєктний підхід, білінгвальне навчання, реалізовувались підходи STEAM навчання. Ця школа була й залишається осередком педагогічної творчості та місцем натхнення, знаходиться в історичному серці міста, а багато років тому, ще до відкриття в стінах цієї будівлі школи, тут був написаний гімн України.

«Об’єднання шкіл в наш час є прогресивною формою розвитку освіти, підвищення якості освітніх послуг, що має суттєве значення для дітей, батьків та викладачів. Я бачу потужну синергію в нашому об’єднанні» – коментує Володимир Співаковський.

«Сьогодні ми з радістю та гордістю оголошуємо, що Міжнародний ліцей Гранд увійшов до мережі освітніх закладів КМDШ ВСЕСВІТ, розширюючи тим самим можливості для отримання якісної освіти в Україні та зайнявши особливе місце в сузір’ї брендів та освітніх продуктів мережі. Це той самий випадок, коли 1 плюс 1 більше, ніж 2», – зазначила генеральна директорка КМДШ Ліна Жигінас.

До групи КМDШ ВСЕСВІТ входять школи КМDШ (Голосіїв, Осокорки, STEAM, KMDШ Online), освітні заклади Clever Kids (Оболонь, с. Лебедівка), початкова школа та садочок SENSE, і відтепер – Міжнародний ліцей Гранд.

«Я впевнений, що майбутнє починається тут і зараз. За подіями сьогодення не можна загубити розвиток. Ми плануємо продовжувати інвестувати в освіту та покращувати нашу мережу закладів» – зазначив засновник мережі КМDШ ВСЕСВІТ, Володимир Козленко.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: