Київ
Міжшкільний турнір зі STEM
16.03.17
84

Міжшкільний турнір зі STEM

У КМДШ_Київ пройшов Перший міжшкільний турнір з природничих наук “STEM at school”

Як прищепити дітям інтерес до природничих наук?

Як навчити їх застосовувати отримані теоретичні знання на практиці?

STEM – нова освітня технологія, що поєднує в собі кілька предметних областей та є інструментом розвитку критичного мислення, дослідницьких компетенцій і навичок роботи у команді. З метою популяризації інтересу до вивчення предметів STEM-напрямку в Україні 16  березня 2017 року  у Креативній Міжнародній Дитячій Школі відбувся Перший міжшкільний турнір нового формату з природничих наук «STEM at School».

У заході взяли участь команди старшокласників восьми провідних шкіл Києва.  Формат турніру передбачає проходження 12 турів з різних галузей наук: математика, інформатика, хімія, фізика, біологія, логіка, міфологія, географія. Найбільш актуальними для досягнення результату стали навички 21 століття  – уміння працювати в команді, креативно та широко мислити. Конкуренція серед старшокласників трималася на найвищому рівні, емоції, азарт та розумова робота не залишили байдужим жодного із учасників та глядачів заходу.  Змагання пройшли у форматі бліц-запитань із предметів STEM-напрямку, які виявилися не такими вже й легкими для розв’язання. Командам довелося застосувати  усі набуті знання та навички критичного мислення, щоб знайти відповіді.

“Такий досвід є безцінним для дитини. Цілком можливо, що участь у Турнірі стане поштовхом для розвитку майбутніх видатних вчених, науковців чи дослідників, які представлятимуть Україну на міжнародній інтелектуальній арені. Ми щиро прагнемо, щоб діти отримували актуальні сучасні знання та навички. Турнір спрямований на зацікавлення та мотивацію підлітків до вивчення та поглиблення знань у сфері природничих наук, а також на розвиток активностей STEM-напрямку в українських школах”, – каже Оксана Буковська, директор Креативної Міжнародної Дитячої Школи.

Результати міжшкільних природничих змагань “STEM at School”:

3 місце посіла команда “Максимум”, Школа І-ІІІ ступеню № 29.

2 місце – команда “Схід”, Гімназія східних мов

І місце – “Знавці”, Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ”

Перший міжшкільний Турнір “STEM at school” є відкритим конкурентним заходом нового формату, орієнтованим на активізацію STEM-руху в Україні та залучення молоді до науки.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: