Київ
Обмін досвідом перед новим навчальним роком. Як команда КМДШ готувалася до старту
30.08.19
140

Обмін досвідом перед новим навчальним роком. Як команда КМДШ готувалася до старту

Пошуки та відкриття, довгоочікувані зустрічі, неймовірні плани та креативні кейси. У КМДШ пройшли дні практичного ДОСВІДУ.

КИЇВ

Школа тьюторів

✔Хто такий тьютор – психолог, вчитель, друг? Скажемо по секрету, тьютор – це коли все і одразу. Розбирали вікові особливості школярів та шукали найкращі способи мотивації дітей.

✔Отримали варіанти ефективної комунікації з дітьми та батьками.

✔Поговорили про самооцінку та відповідальність.

✔Особливу увагу приділили антибулінговій політиці.

✔Як ефективно провести курс “Я – Особистість”, щоб він не був схожий на класичну виховну годину? Розглянули безліч ідей!

✔Максимально охопили тему тьюторства для ефективного старту.

Школа вчителів

✔Малювали портрет сучасного та ефективного вчителя.

✔Проектна робота – стержень навчального процесу у нашій школі. Розглянули цікаві кейси проектних досліджень, особливу увагу приділили заняттям з хімії у інтеграції з іншими дисциплінами.

✔Отримали ідеї інтегрованих занять, хвильових занурень та білінгвальних уроків.

✔Розібрали способи креативно та нестандартно обіграти будь-яку тему, заглибилися в особливості кейс-навчання та кейс-технологій.

✔Дізналися та випробували на собі вправи на уважність/дихання/моторику та декламували скоромовки. Для ефективного засвоєння матеріалу – те, що треба.

✔STEM, STEAM, SRTEAM – не просто красиві абревіатури, а необхідність сучасної освіти. Говорили про застосування цих технологій у КМДШ.

✔У кращих світових школах вчителі не нехтують можливістю використовувати інноваційні технології, що здатні оптимізувати організацію навчального процесу. Розглянули весь функціонал та можливості нових інструментів, тепер маємо надійних та сучасних помічників.

✔Завершили курс надихаючим майстер-класом, присвяченим мотивації.

___

Оновлена програма курсу «Я – особистість»

Практикуючий психолог, експерт у роботі з дітьми та підлітками, спікер Міжнародного освітнього центру INSIGHT та TEDxKyiv, пані Юлія Ліхоліт, презентувала програму оновленого курсу «Я – Особистість», розроблену на основі практичного досвіду, спеціально для КМДШ.

На заняттях діти будуть вчитися пізнавати себе в колективі та у світі, взаємодіяти з іншими, відкривати свої кращі сторони та удосконалювати їх.

Пані Юля тривалий час працювала тьютором у КМДШ і про дитячу психологію знає із насиченої практики.

Тьютори молодшої школи не тільки отримали практичні та інноваційні інструменти для проведення курсу «Я – Особистість», а й на собі випробували усі його переваги – виконували практичні та творчі завдання, працювали у групах, рефлексували.

___

ЛЬВІВ

Щасливі, що маємо можливість ділитися досвідом із професіоналами світового рівня. Отже… 😊

Oxford Press Day

Як за допомогою практичних методик розвивати критичне мислення у молодших школярів розповідала Ushapa Fortescue, британський практикуючий викладач. Розглянули різні креативні методи інтеграції шкільних предметів. Поповнили свою скарбничку))

Також велику увагу пані Ushapa приділила способам перезавантаження для вчителів. Адже вчитель зазвичай виконує багато ролей одночасно, а це може виснажити навіть найталановитіших та завзятіших. Ми дізналися ефективні способи відновлення та балансу.

Mini EdCamp для вчителів іноземних мов

Про креативні та ефективні заняття знаємо не з чуток. Тому нам ще цікавіше було дізнатися та обговорити досвід іноземних колег: Tom Barton розповів про Lesson planning, Лана Сушко – про граматику в початковій школі, О.Карпій – про Teaching writing.

MM Publications: Learn. Share. Inspire

«How to start a lesson with a BANG!» 😊 ✔Отримали 8 корисних порад від Nadia Theochari (project manager, Greece), як це зробити потужно та з максимальним ефектом.

✔Розкрили тему важливості групових вправ на заняттях іноземної мови. Team Work – це коли together everyone achieves more!

___

Також вчителі КМДШ пройшли тренінг в контексті поширення ініціативи симуляційних ігор, а саме Моделі ООН. Тренінг провів Тарас Репицький, голова правління ГО «Інститут Суспільних Ініціатив». Вже в кінці вересня в КМДШ_Львів вперше відбудеться Шкільна Модель ООН. Юху!

Що таке mindfullness у початковій школі та навіщо

Майндфулнес покращує здатність регулювати емоції, допомагає покращити пам’ять, взаємовідносини з іншими людьми, фокусувати увагу, підвищує стресостійкість.

Вчителі третіх класів КМДШ_Львів Світлана Свирид та Оксана Сторонська провели на цю тему практичний майстер-клас та показали перевагу даної методики, адже застосовували її у своїй практиці.

___

Внутрішньошкільні практичні воркшопи, присвячені мотивації, комунікації, хвильовим зануренням та інтегрованим заняттям – done. Маємо багато нових ідей та готові їх втілювати.

___

На завершення вчителі та тьютори наших шкіл пройшли тренінг-інтенсив «Перша домедична допомога».

Командо, ви молодці! Гарного старту!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: