Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
“ОРНАМЕНТальність” – фотопроект у музеї Грушевського
26.02.18
10

“ОРНАМЕНТальність” – фотопроект у музеї Грушевського

“Рідна, неповторна мово! Твоїм словом мовлю до Тебе! Завдяки Тобі я такий, мої думки, помисли, слова, завдячуючи Тобі, особливі! Ти – мій інструмент, яким я щоденно відкриваю світ. Ти – початок усього!”

У Міжнародний день рідної мови КМДШата презентували власний фотопроект, у якому виступили головними героями і натхненниками. Виставка під символічною назвою «ОРНАМЕНТальність» пройшла у музеї-садибі Михайла Грушевського у Львові.
“ОРНАМЕНТальність” – погляд у минуле, ще один крок до розуміння того, ким ми були і ким є, змога осягнути символічність цього світу і наше місце в ньому.
Діти створювали образи та вчилися мистецтву фотографії протягом занять на курсі «Я-Митець». Старовинний одяг для фотопроекту надала викладач мистецтва КМДШ_Львів Тетяна Перетятко зі своєї власної колекції вишиванок. Фотографом виступила Зух Ірина, вчитель української мови та літератури КМДШ_Львів.
Фотовиставкою започатковуємо творчу співпрацю КМДШ з музеєм-садибою Михайла Грушевського, далі буде ще більше цікавих проектів!

Надихайтеся разом із нами!

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися