Київ
Освіта, що має SENSE: відкриття садочка та початкової школи в новій концепції
10.05.23
245

Освіта, що має SENSE: відкриття садочка та початкової школи в новій концепції

Впродовж поточного року мережа приватних шкіл КМДШ продовжувала активно розвиватись і трансформувалась у цілу родину брендів КМДШ-ВСЕСВІТ, до якої входять: школи та прескул КМДШ, садочки та початкова школа Clever Kids та садочки і початкова школа SENSE. 

                    

    І саме «SENSE», набравшись досвіду за поточний навчальний рік у форматі садочків та прескул на локаціях КМДШ, входить в наступний навчальний рік в новому форматі та на новій локації в ЖК «Паркові озера» (м. Київ, вул. Воскресенська, 2а). 

 

    Нині це сучасний освітній простір для всебічного розвитку дитини.  В основу концепції «SENSE» покладений унікальний ECO-SMART напрям, де SMART – це інтелектуальний та когнітивний розвиток дітей та ECO-складова, що втілюється через пізнання дитиною оточуючого світу, рефлексію, розвиток соціальної відповідальності, тьюторський, психологічний та логопедичний супроводи, творчість, різноманітну рухову активність та відпочинок. 

 

        Садочок повного дня «SENSE Kids» призначений для дітей віком від 1,5 до 5 років. Це місце, де до особистості дитини ставляться з повагою і турботою. На маленьких вихованців очікує насичений проте збалансований денний розпорядок занять, відпочинку та гри: ранній розвиток,  логіка, математика, сенсорика, конструювання, англійська мова, грамота, мовлення, музика, хореографія і т.д.  Навчальні та розвиваючі заняття доповнені формаційною програмою з включенням нейрогімнастики, рефлексії та вправ SEEL. А також, смачне та корисне 5-разове харчування, безпечний простір для прогулянок, спортивний розвиток та дбайливе ставлення. 

 

     «SENSE school» – школа нового формату, суть котрого полягає у свідомій освіті, коли учні розуміють, де і як зможуть практично застосувати  отримані теоретичні знання та навички.  Навчальні програми побудовані відповідно до державного стандарту із посиленням мовного компоненту через додатковий український читацький клуб та вивчення англійської з першого класу (не менше 4-х годин на тиждень); математичного компонетну через додаткові заняття з логіки, практичного курсу робототехніки та інформатики; фізичного і психоемоційного розвитку через заняття драми, збільшення кількості годин спорту; заняття з соціального, емоційного та етичного розвитку за міжнародною програмою SEEL. Англійська мова  викладається з рівневим поділом групами по 10-12 дітей.

 

       На шляху до перших академічних звершень дітям допомагатиме потужна Команда. Мережа шкіл КМДШ має понад 11-річний успішний досвід роботи і продовжує створювати продукти під різні освітні потреби дітей.  «SENSE» – це самостійний концепт, який є частиною великої родини КМДШ-ВСЕСВІТ, тому до роботи команди застосовуються найвищі критерії та стандарти якості КМДШ.

 

      Як зазначив засновник мережі приватних шкіл «КМДШ» та «SENSE» Володимир Козленко: «Світ змінюється стрімко і невпинно, нині потрібні лідери, які можуть давати собі раду зі складними викликами сучасного життя. Наша мета полягає в тому, щоб вихованці та учні «SENSE» були готові долати освітні та технологічні труднощі не тому, що так заведено, а тому, що їм дійсно цікаво і цей інтерес йде від серця. Через новітні академічні підходи, через потужну формаційну програму, традиції, активне залучення, усвідомлене пізнання світу і сенсів, якими він наповнений ми ростимо справжніх інженерів майбутнього, рушіїв змін». 

 

   Садочок повного дня для дітей від 1,5 до 5 років та початкова школа (1-4 класи) розпочнуть свою роботу з вересня 2023 року.  


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: