Київ
Партнерство з British Council
30.09.20
283

Партнерство з British Council

Вітаємо в школі на Осокорках наших партнерів – команду міжнародної організаціі Сполученого Королівства British Council Україна. 

British Council працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах, створюючи можливості міжнародної співпраці щодня. Мета організації полягає в розширенні культурних відносин та розповсюдженні освітніх можливостей.

Ми пишаємося, що тепер на території нашої школи на Осокорках буде розміщене представництво навчального центру British Council, де можна буде долучитись до вивчення англійської мови починаючи з жовтня

Максим Кадиш, операційний директор мережі КМДШ: 

“Мережа шкіл КМДШ – це  ціннісний простір, де діти і викладачі максимально реалізують свій потенціал та є щасливими. У нашому просторі з цього року по всій мережі у позашкільний час діють професійні клуби як для наших, так і для зовнішніх учнів, а також ми розпочинаємо співпрацю з партнерами, близькими за цінностями та світоглядом. Яскравим прикладом є початок роботи British Council у КМДШ Осокорки, що знаходиться на території ЖК Riverstone. Тепер мешканці Осокорків та Позняків отримають можливість приєднатися до вивчення англійської мови у British Council, організації з неймовірною історією, яка, окрім вивчення англійської, також розвиває культурний та освітній зв’язок між Україною та Великою Британією. Ми раді початку такої  якісної співпраці та впевнені, що вона є надзвичайно перспективною та корисною для розвитку як дітей, так і дорослих.”

Крістофер Холмс, Директор навчального центру в Україні та Грузії:

«Британська Рада має понад 80 років досвіду викладання англійської та визнана у всьому світі експертом, що допомагає учням в досягненні їхніх навчальних цілей. Партнерство з мережею шкіл КМДШ — це чудова перспектива, оскільки ще більше дітей зможуть отримати доступ до курсів англійської, що викладаються експертами міжнародного рівня, в зручному для них місці.

Ми надзвичайно раді співпраці з КМДШ, оскільки Британська Рада — це міжнародна організація Сполученого Королівства з питань розширення культурних відносин. Наша мета — побудова довіри та взаєморозуміння між народом Великої Британії та світом, створення та підтримання партнерських стосунків з навчальними організаціями, що маюсь схожі цінності та надають освіту високої якості. Яскравим прикладом такої організації є мережа шкіл КМДШ, разом з якою ми прагнемо створити більше освітніх можливостей для українців».


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: