Київ
Перемога на Чемпіонаті з ділових ігор «Athens Brain Wars»
17.02.20
131

Перемога на Чемпіонаті з ділових ігор «Athens Brain Wars»

Вітаємо з АБСОЛЮТНОЮ ПЕРЕМОГОЮ команду 8 класів КМДШ!

Старшокласники взяли участь в Чемпіонаті з ділових ігор «Athens Brain Wars» (Молодша ліга) для учнів 7-8 класів. 11 команд зі всієї України боролися за перемогу.

Це не просто олімпіада чи конкурс, а справжнє випробування, яке одразу охоплює такі предмети, як фізика, хімія, українська, англійська та німецька мови, географія, логіка та біологія.

✅ Учасники демонстрували свої знання у вигляді гри, під час якої потрібно було завоювати острів. У кожній команді за перемогу змагалися три лицарі, один дозорець та один годувальник. Учні стали справжніми персонажами якоїсь казки та кожен виконував свою роль.

А от завдання були зовсім не казковими, а охоплювали знання з декількох навчальних предметів. Наприклад, створити анаграму з англійської; розв’язати задачі з хімії з теми «Кількість речовин» тощо. 🤔

Команда КМДШ з перших хвилин участі проявила себе на всі 💯. А якою яскравою була презентація наших учнів – написали СЕНКАН (вірш, який складається з 2 прикметників, 3 дієслів, речення з 4ма словами та синонімами) українською та склали ментальну карту.

Учасники відмітили – абсолютно в кожному завданні було необхідно застосовувати критичне мислення. Як відгукнулися діти: «Добре, що в КМДШ нас цьому активно навчають.» 💜

І ось результат – 1 місце. До речі, протягом гри можна було отримати максимум 7 обладунків. Команда КМДШ взяла 8 😊

Пишаємося та дякуємо усім учасникам та вчителям, які докладають максимум зусиль, щоб наші учні підкорювали нові горизонти!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: