Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Перемога на Чемпіонаті з ділових ігор «Athens Brain Wars»
17.02.20
15

Перемога на Чемпіонаті з ділових ігор «Athens Brain Wars»

Вітаємо з АБСОЛЮТНОЮ ПЕРЕМОГОЮ команду 8 класів КМДШ!

Старшокласники взяли участь в Чемпіонаті з ділових ігор «Athens Brain Wars» (Молодша ліга) для учнів 7-8 класів. 11 команд зі всієї України боролися за перемогу.

Це не просто олімпіада чи конкурс, а справжнє випробування, яке одразу охоплює такі предмети, як фізика, хімія, українська, англійська та німецька мови, географія, логіка та біологія.

✅ Учасники демонстрували свої знання у вигляді гри, під час якої потрібно було завоювати острів. У кожній команді за перемогу змагалися три лицарі, один дозорець та один годувальник. Учні стали справжніми персонажами якоїсь казки та кожен виконував свою роль.

А от завдання були зовсім не казковими, а охоплювали знання з декількох навчальних предметів. Наприклад, створити анаграму з англійської; розв’язати задачі з хімії з теми «Кількість речовин» тощо. 🤔

Команда КМДШ з перших хвилин участі проявила себе на всі 💯. А якою яскравою була презентація наших учнів – написали СЕНКАН (вірш, який складається з 2 прикметників, 3 дієслів, речення з 4ма словами та синонімами) українською та склали ментальну карту.

Учасники відмітили – абсолютно в кожному завданні було необхідно застосовувати критичне мислення. Як відгукнулися діти: «Добре, що в КМДШ нас цьому активно навчають.» 💜

І ось результат – 1 місце. До речі, протягом гри можна було отримати максимум 7 обладунків. Команда КМДШ взяла 8 😊

Пишаємося та дякуємо усім учасникам та вчителям, які докладають максимум зусиль, щоб наші учні підкорювали нові горизонти!

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися