Київ
Перші дні у школі. Як звикають… дорослі😊
12.09.19
174

Перші дні у школі. Як звикають… дорослі😊

Цього навчального року наша команда збагатилася новими креативними викладачами та тьюторами. Кожен з них має безліч талантів та досвіду, а також свою, особливу історію. Команда з радістю зустріла та успішно адаптувала КМДШат до повернення у навчальний процес. А як щодо дорослих? 😊  Ми поцікавилися у кількох “новеньких” колег їх враженнями від перших днів у КМДШ. А ще ми дізналися дуже цікаві факти про нових членів нашої родини. Готові?..

Яна Горобець, вчитель початкових класів у Києві

Хоч Яна не вміє плавати, але креативну хвилю КМДШ піймала одразу. Коли познайомилася з колегами, то виникло відчуття, наче всіх давно знає. Каже, їй дуже комфортно працювати у школі, відчувається підтримка і допомога від колективу.

Яна багато подорожує країнами, але найулюбленішим місцем залишаються Українські Карпати.

Слова адмірала Вільяма Макрейвена вважає життєвим девізом: «Якщо хочеш змінити світ, оцінюй людей за розміром їхнього серця.»

Аня Повар, тьютор у Києві

В дитинстві Аня не любила школу. Проте це не кінець історії, там є хеппі енд 😊 Аня просто не любила підходи, які застосовували у її школі. Тому твердо вирішила, що в майбутньому хоче долучитися до змін в системі освіти. Нестримне бажання розвитку + любов до дітей = робота у КМДШ.

Аня вважає, що там, де є креатив, немає страху. А ще вона щоранку вмикає радіо.

Любить КМДШ за круту комунікацію в колективі. Перше враження про школу – креативний простір ззовні та зсередини, простір у рішеннях, простір у творчості та навіть у стилі школи.

Життєвий девіз Ані: Роби все через любов!

Олександр Пентелейчук, ментор у Львові

Дуже любить подорожувати! Тільки так, по-справжньому, щоб запам’яталося на все життя. Наприклад, Саша автостопом проїхав біля 9 тисяч кілометрів.

Про КМДШ каже, що це місце можливостей, де можна втілювати ідеї, креативити та розвиватися.

Життєвий девіз – Carpe diem!

Анастасія Жидик, вчитель англійської мови у Львові

Якщо хочете подружитися з Настею, краще не загинайте сторінки в книгах. 😊 Настя зізнається, що інколи в ній прокидається перфекціоніст. До всього ставиться з ретельністю –  починаючи з навчання, закінчуючи вибором ручки, якою пише.

КМДШ виправдала усі сподівання Насті: «З дітьми та вчителями працювати легко та приємно. Кожен завжди радий допомогти та підтримати. Це ті люди, з якими просто хочеться залишитись після уроків ще на декілька хвилин, поговорити та випити чашку кави.»

Життєве кредо – «Використовуй кожен шанс так, наче він останній.» Настя зізнається, що якби вона засумнівалася і не прийшла на співбесіду в КМДШ, то не отримала б роботу, яку любить і на яку завжди йде з радістю.

Анастасія Тарнавська, тьютор у Львові

Настя – герой. За одне літо вона могла провести шість таборів. А ще Настя вміє… шпаклювати та заливати фундамент будинку. Любить волонтерити, купатися у водоспаді, подорожувати автостопом та зустрічатися з цікавими людьми.

Перше враження від роботи у КМДШ Настя описує цитатою Альберта Ейнштейна: «Ви думаєте, все так просто? Так, все просто. Але зовсім не так.»

Життєвий девіз: «Ви ніколи не перетнете океан, якщо не наберетеся мужності втратити берег з виду.», – Христофор Колумб.

Яна Будовська, тьютор у Києві

Яна впевнена, що діти – це також вчителі. У них можна навчитися щирості та різних ігор, які відволікають від усього. А взагалі, діти – рекордсмени з вигадування жартів, поїдання цукерок та можуть написати книгу «Як робити те, що хочеш і завжди бути щасливим».

Враження від КМДШ – приємний шок. Яна знайшла у школі все, про що мріяла: особистісний розвиток та вдосконалення (як психологічної складової, так і педагогічної), навчання (практичне та цікаве!), класних учнів та крутий молодий колектив.

«Пані Лідія, директор школи, постійно хвилюється за нас та запитує як справи. Таке відношення до колективу – рідкість, але у мене це є 😊. Це мотивує працювати.»

Анастасія Терентьєва, вчитель початкових класів у Києві

Дуже любить природу та закликає до цих почуттів усіх. Наприклад, нещодавно Настя висадила з учнями 30 дерев. І це тільки початок…

КМДШ побачила як команду, яка завжди готова допомогти, підтримати, поділитися ідеями та просто надихає на нові звершення.

«КМДШ – це простір творчості, натхнення і суперкоманда! Діти надихають, і при цьому вони – дуже вимоглива авдиторія, тут потрібне 100% залучення.»

Життєвий девіз: «Жодного разу не впасти – це не найбільша заслуга в житті. Головне кожен раз підійматися.»

Друзі, ви неймовірні. І це тільки частина наших Креативчиків. Будемо частіше розповідати про суперталанти КМДШ. Нам є ким пишатися!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: