Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Підводимо підсумки. Досягнення учнів наших шкіл у першому семестрі
28.12.18
72

Підводимо підсумки. Досягнення учнів наших шкіл у першому семестрі

Передноворічний час – найкращий період, щоб зробити підсумки, поставити нові цілі та трішки помріяти. 

З ноткою гордості за наших учнів ділимося їх перемогами у першому семестрі навчального року 2018/2019. Та дякуємо тим, хто вів їх до цих перемог. Пишаємося вами!

Ще раз вітаємо Київ та Львів! Ви – молодці!

КИЇВ:

🥇 Євдокимова Андрія, учня 6 класу за III місце на VI Міській олімпіаді з математики для учнів 4-6 класів та за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

🥇Хмелько Єлизавету, ученицю 7 класу за ІІ місце на ІІІ (міському) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; за II місце на ІІ (районному) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; за ІІ місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІ місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

🥇Грицуту Анну, ученицю 6 класу за І місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за І місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

🥇Данилюк Юлію, ученицю 7 класу за ІІІ місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за І місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

🥇Бондарєву Софію, ученицю 8 класу за ІІІ місце на ІІІ (міському) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; за ІІ місце на ІІ (районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

🥇Андрющенка Олександра, учня 10 класу за І місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

🥇Модягіна Руслана, учня 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

🥇Просоленко Мар’яну, ученицю 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

🥇Маліновського Ярослава, учня 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН; за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Мартинюк Еріку, ученицю 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

🥇Мирошниченко Ярославу, ученицю 10 класу за ІІІ місце на І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН; за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

🥇Бородчука Данила, учня 8 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

🥇Безпалу Анну, ученицю 9 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Чернікову Софію, ученицю 9 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Соболєву Алісу, ученицю 10 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Панченко Софію, ученицю 10 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Гараніча Тараса, учня 9 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Насіковського Арсенія, учня 9 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Білицьку Валерію, ученицю 10 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Любченка Артема, учня 7 класу за І місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики; за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

🥇Пуріш Дар’ю, ученицю 7 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та за за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

🥇Рєзнікову Дар’ю, ученицю 6 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

🥇Єрмолаєву Катерину, ученицю 6 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

🥇Крижанівську Катерину, ученицю 6 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

🥇Лопатіну Олександру, ученицю 7 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

🥇Курдидика Дмитра, учня 9 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

🥇Дробота Артема, учня 6 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

🥇Довгу Світлану, ученицю 9 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

🥇Слюсаренко Маргариту, ученицю 8 класу за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та за ІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

🥇Михайлову Марію, ученицю 8 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

🥇Каленську Дар’ю, ученицю 8 класу за ІІІ місце на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

– ♥ –

В листопаді 2018 року учні 9-10 класів взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі в англомовному треці. Команда 10 класу у складі Панченко Софії, Маліновського Ярослава, Гайдамаки Софії посіла І місце, а збірна команда 9-10 класів у складі Безпалої Анни (9 клас), Дерек Міхаліни (9 клас) та Щербаня Нікіти (10 клас) – ІІ місце. Учениця 9 класу Безпала Анна була визнана кращим спікером турніру.

– ♥ –

В І семестрі учні взяли участь в міжнародних та всеукраїнських конкурсах:

* «Колосок-осінній – 2018-2019» – учні 2-5 класів
* «Кенгуру» – 2018-2019 Всеукраїнський етап – учні 2-6 класів
* «Бобер» 2018-2019 – учні 3-9 класів

– ♥ –

Також учні школи взяли участь у спортивних змаганнях. У футбольному турнірі серед приватних шкіл збірна команда 5-6 класів виборола перше місце, а збірна 7-8 класів посіла почесне третє місце.

– ♥ –

 

ЛЬВІВ:

🥇Данила Черняка, учня 8 класу за I місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Олену Хому, ученицю 9 класу за I місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

🥇Данила Балахонова, учня 6 класу за III місце на II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

– ♥ –

Також вітаємо переможців Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2018 – осіння сесія»:

Українська мова та література:

🥇Магунь Василь, 2 клас –  I ступінь
🥇Миколюк Адріан, 2 клас –  I ступінь
🥇Бориско Анна, 2 клас –  I ступінь
🥇Цюваник Олена, 2 клас –  I ступінь
🥇Вельгуш Соломія, 2 клас –  I ступінь
🥇Кульчицький Олег, 2 клас –  II ступінь
🥇Бондарь Нестор, 2 клас –  III ступінь
🥇Собко Яромир, 2 клас –  III ступінь
🥇Дяк Софія, 3 клас –  II ступінь
🥇Присечна Анастасія, 3 клас –  II ступінь
🥇Гандзілевська Кароліна, 3 клас –  III ступінь
🥇Глудик Володимир, 3 клас – III ступінь
🥇Кіраль Тереза, 3 клас –  III ступінь
🥇Гайдук Джастін-Данило, 3 клас –  III ступінь

Англійська мова:

🥇Магунь Василь, 2 клас –  I ступінь
🥇Сілівра Всеволод, 2 клас –  I ступінь
🥇Мальський Андріан, 2 клас –  I ступінь
🥇Вельгуш Соломія, 2 клас –  I ступінь
🥇Журавська Юліана, 2 клас –  II ступінь
🥇Грицюк Яна, 2 клас –  II ступінь
🥇Кіраль Тереза, 3 клас –  I ступінь
🥇Сидун Анна-Софія, 3 клас –  II ступінь
🥇Дяк Софія, 3 клас –  II ступінь
🥇Гайдук Джастін-Данило, 3 клас –  III ступінь
🥇Глудик Володимир, 3 клас –  III ступінь
🥇Новицька Марія, 7 клас – I ступінь

Математика:

🥇Скляр Данило, 2 клас –  I ступінь
🥇Миколюк Адріан, 2 клас –  I ступінь
🥇Бондарь Нестор, 2 клас –  I ступінь
🥇Лозинський Роман, 2 клас –  I ступінь
🥇Колодій Божена, 2 клас –  I ступінь
🥇Цюваник Олена, 2 клас –  I ступінь
🥇Киричук Роман, 2 клас –  I ступінь
🥇Бориско Анна, 2 клас –  I ступінь
🥇Магунь Василь, 2 клас –  I ступінь
🥇Петрущак Михайло, 2 клас –  II ступінь
🥇Собко Яромир, 2 клас –  II ступінь
🥇Сілівра Всеволод, 2 клас –  II ступінь
🥇Журавська Юліана, 2 клас –  II ступінь
🥇Вельгуш Соломія, 2 клас –  II ступінь
🥇Глудик Володимир, 3 клас –  I ступінь
🥇Кіраль Тереза, 3 клас –  II ступінь
🥇Присечна Анастасія, 3 клас –  II ступінь
🥇Роман Юлія, 3 клас –  III ступінь
🥇Дяк Софія, 3 клас –  III ступінь

Інформатика:

🥇Кіраль Тереза, 3 клас – I ступінь
🥇Глудик Володимир, 3 клас – I ступінь
🥇Дяк Софія, 3 клас – III ступінь
🥇Гандзілевська Кароліна, 3 клас – III ступінь
🥇Новицька Марія, 7 клас – III ступінь

Біологія та природознавство:

🥇Миколюк Адріан, 2 клас – I ступінь
🥇Магунь Василь, 2 клас – I ступінь
🥇Киричук Роман, 2 клас – I ступінь
🥇Олійник Кирил, 2 клас – I ступінь
🥇Бориско Анна, 2 клас – I ступінь
🥇Бондарь Нестор, 2 клас – I ступінь
🥇Горбань Анастасія, 2 клас – I ступінь
🥇Лозинський Роман, 2 клас –  II ступінь
🥇Максимович Данило, 2 клас –  II ступінь
🥇Собко Яромир, 2 клас –  II ступінь
🥇Сілівра Всеволод, 2 клас –  II ступінь
🥇Цюваник Олена, 2 клас –  II ступінь
🥇Кульчицький Олег, 2 клас –  II ступінь
🥇Михайлецький Станіслав, 2 клас  –  II ступінь
🥇Когут Квітослава, 2 клас –  II ступінь
🥇Яцик Андрій, 3 клас – I ступінь
🥇Кіраль Тереза, 3 клас – I ступінь
🥇Присечна Анастасія, 3 клас –  II ступінь
🥇Дрогомирецький Даніель, 3 клас –  II ступінь
🥇Дяк Софія, 3 клас –  II ступінь
🥇Гайдук Джастін-Данило, 3 клас –  II ступінь
🥇Роман Юлія, 3 клас –  II ступінь
🥇Гандзілевська Кароліна, 3 клас – III ступінь
🥇Сидун Анна-Софія, 3 клас – III ступінь
🥇Бабич Олена, 6 клас – – III ступінь

– ♥ –

Переможці Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок»:

Математика:

🥇Параняк Лука – диплом І ст. 5 клас
🥇Табачин Олексій – диплом ІІ ст. 5 клас
🥇Гібай Віталій – диплом ІІ ст. 5 клас
🥇Девятков Михайло – диплом ІІІ ст. 5 клас
🥇Димінська Ольга – диплом І ст. 5 клас
🥇Глудик Святослав – диплом ІІІ ст. 6 клас
🥇Міренкова Діана – диплом ІІІ ст. 6 клас

Біологія:

🥇Жук Валентина диплом ІІІ ст. 9 клас

Фізика:

🥇Осінчук Чайка Всеволод диплом ІІІ ст. 7 клас
🥇Новицька Марія диплом ІІІ ст. 7 клас

 

Бажаємо вам нових перемог!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: