Київ
Початок співпраці з MBA Kids International
13.08.20
54

Початок співпраці з MBA Kids International

З нового навчального року КМДШ започатковує співпрацю зі Школою підприємництва та лідерства для дітей і підлітків MBA Kids International 💜 🏢 Радіємо та ділимося натхненними планами:

⚡️Ліна Жигінас, СEO мережі КМДШ: «Навчити вчитися, давати практичний досвід, розвивати компетенції сучасної людини – саме таких принципів дотримується школа КМДШ в навчальному процесі. Наше завдання полягає в тому, щоб допомогти дітям розвиватися та зростати щодня, відкривати для себе нові грані та можливості, не просто отримувати знання, а й вміти їх застосовувати. Саме тому концепція нашого навчального закладу передбачає бізнес-складову, профорієнтацію у старших класах, проєктну діяльність. І ми щасливі розпочати співпрацю зі школою підприємництва та лідерства MBA Kids International. Нам приємно об’єднати зусилля з такою ж ціннісно орієнтованою командою».

⚡️Микола Дориченко, СЕО MBA Kids International:
«Ми з командою щиро радіємо початку такої співпраці. Вже більше 7 років ми розвиваємо у дітей навички, які у більшості загальноосвітніх шкіл поки що ігноруються: креативне мислення, лідерство, командна робота, підприємницький хист – навички, без яких дорослій людині у XXI сторіччі не впоратися… Але існують і такі школи, що обрали навчальний вектор, схожий на наш. І нам з такими партнерами, безумовно, варто йти одним шляхом. КМДШ – це один з яскравих прикладів освіти сучасних дітей, комплексного розвитку дитини як особистості.
Ми раді долучитися з нашою власною експертизою до освітнього процесу школи, адже що може бути важливішим за знання, актуальні та доречні? Можна намагатися вирішувати проблеми глобального масштабу, нехтуючи при цьому проблемами в сфері освіти, але це загрожує тим, що наші діти врешті-решт знищать наш їм спадок. На мою думку, варто фокусуватися на якісній освіті майбутнього покоління – і тоді наші діти вирішать усі інші світові негаразди. Пліч-о-пліч з гідними партнерами накшталт КМДШ цей виклик – реформування дитячого освітнього процесу – ми приймаємо з більшою впевненістю у майбутній спільній перемозі».


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: