Київ
Рік перед вступом до школи. Наскільки він важливий та якою має бути підготовка до першого класу
21.08.20
1064

Рік перед вступом до школи. Наскільки він важливий та якою має бути підготовка до першого класу

Часто, заздалегідь плануючи вступ до школи, батьки замислюються над питанням підготовки до першого класу: чи подарувати дитині ще один рік у садочку, чи звернутися до репетиторів, чи почати відвідувати спеціальні навчальні заклади, що мають програми підготовки до школи.

Головна причина побоювань батьків полягає в тому, що не всі програми адаптовані під вік дитини, що їй буде важко займатися, батьки бояться відбити жагу до знань на такому ранньому етапі та відкидають питання підготовки до школи, навіть не розглянувши цікаві варіанти.

Катерина Бойко, класна мама в КМДШ, психолог та справжній професіонал у роботі з дітьми дошкільного віку, ділиться коментарями щодо того, яку роль для розвитку дитини грає рік перед вступом до школи.

Підготовка дітей до навчання в школі – фундамент для майбутньої успішності. Це відповідальний період в житті не тільки дитини, але і кожного з батьків. Підготовчий рік перед школою є переломним моментом на шляху становлення маленької особистості, адже змінюється режим і ритм життя, з’являється відповідальність за свої дії, маленькі перші обов’язки. Головне в цьому питанні – поступовість. Дійсно, якщо вже в п’ять років почати навантажувати дітей заняттями як у початковій школі, можна перестаратися.

Підходи, через які реалізується програма підготовки до школи в КМДШ

Одне з найбільш важливих завдань підготовчого класу – всебічний розвиток дітей, формування у них різних здібностей та підготовка до школи з урахуванням вікових та психологічних особливостей.

У КМДШ заняття для дошкільнят проводяться максимально в ігровій формі. Час сидіння за партами мінімальний та не триває більше 30 хвилин, адже 5-6-річні діти швидко втомлюються, втрачають увагу. Всидіти на місці навіть 15-20 хвилин складно, не кажучи про те, що для малих дітей це не зовсім корисно. Тому чергуємо заняття з активними іграми, малюванням, творчими проєктами, фізичними вправами.

Освітньо-формаційна програма підготовчого класу передбачає навчальні заняття, що готують дитину до школи («Солодке читання, «Я вчусь писати», «Цікава математика», англійська мова, «Лего»); обов’язкові гуртки-«студії» з ліплення, шахів, творчої майстерні, хореографії/айкідо тощо. Окрім цього, діти вчаться розуміти себе на заняттях «Я – особистість», «Я здоровий і щасливий», реалізовувують дослідницькі та мистецькі проєкти. А ще найменші мріють та фантазують під час щоденних прогулянок та вільної гри.

Також у процесі навчання в нульовому класі багато уваги приділяється психологічному комфорту дітей, тому що адаптаційний процес у кожного триває по-різному і у дітей надзвичайно рухлива психіка.

Ми враховуємо всі ці фактори у нашій програмі, максимально адаптуємо її до потреб наших дошкільнят. Створюємо атмосферу комфорту, безпеки та затишку, де любимо та поважаємо кожного, а навчання триває безперервно, адже нам всім є чому вчитися один в одного.

Навчання у підготовчих класах у школах КМДШ розпочинається у вересні та триває до травня. Дізнатися про наявність вільних місць можна за телефоном 0800 330 810.


Вступити до школи


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Заявка

на вступ до КМДШ
Вступна кампанія на 2024_20245 н.р.
*Про наявність місць у класах зорієнтує менеджер.
Школа, до якої хочете віддати дитину *
Інформація про дитину
ПІБ *
Помилка заповнення
Дата народження *
Помилка заповнення
Бажаний рік вступу *
Клас *
Інформація про батьків
ПІБ мами або тата *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Номер телефону *
Помилка заповнення
Продовжуючи, ви погоджуєтеся на оброблення, накопичення, зберігання і використання наданої персональної інформації, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Зміст ваших прав як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» вам відомий і зрозумілий.
Надіслати заявку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: