Київ
Шість незвичайних дитячих таборів світу
18.09.18
132

Шість незвичайних дитячих таборів світу

З чим асоціюються шкільні табори? Звичайно, з пригодами! А пригоди можуть бути дуже оригінальними. Пропонуємо дізнатися про незвичайні дитячі табори в різних куточках планети.

Космічний табір, США, штат Алабама

Ракетно-космічний центр в Алабамі – один з найбільших у світі музеїв космічної тематики. На території центру працює науково-дослідний табір для підлітків. Діти не просто споглядають досягнення космічної індустрії, а можуть вибрати один із напрямків для детального вивчення – простір, авіація та робототехніка.

Залежно від віку учасники програми отримують доступ до справжнього устаткування, з яким працюють астронавти. Наприклад, можуть вивчати устаткування, яке імітує невагомість та прогулянки по Місяцю. А для найсміливіших є тренажер, який імітує запуск у космос.

Насправді, тут готують майбутніх космонавтів. Але табір доступний і для тих, хто хоче розширити свій світогляд та провести канікули в космосі.

Табір вивчення акул, острів Фіджі

Не по картинках, не по відео і навіть не в океанаріумі. Діти дізнаються про акул від самих акул. Яким чином? Підлітки можуть поплавати з акулою-биком, лимонною чи тигровою акулою. Звичайно, під наглядом інструктора та в обмундируванні дайверів. Діти таким чином досліджують біологію та поведінку акул, а також вносять свої пропозиції для програм збереження цих риб.

Табір режисерів Film Academy, Швейцарія

Щороку до підніжжя Швейцарських Альп приїжджають юні кіномани, які мріють навчитись створювати власні фільми. Учасникам дитячого табору надають обладнання для зйомки власної стрічки. В якості акторів можуть виступати колеги по знімальному майданчику. Справжня імітація професії! Майбутні режисери навіть проживають у цьому мальовничому місці.

У КМДШ_Київ нещодавно також пройшов перший Фестиваль короткометражного кіно. Різні класи представили свої фільми, у яких висвітлювали соціальні та екологічні проблеми.

Табір голлівудських трюків

В цьому таборі діти виконують складні трюки з відомих фільмів. З учнями працюють професійні каскадери, які вчать дітей танцям, водному екстріму, боротьбі, гнучкості, спритності, правильному падінню – наприклад, з десятиметрової вишки на землю. Звичайно, із дотриманням усіх правил безпеки.

Табір для юних підривників, США, штат Міссурі

У штаті Міссурі, близько гірського плато Міссурі Озарк, можна відвідати дуже специфічний табір. Тут вчать дітей правильно поводитися з вибуховими речовинами, показують, як вибухає динаміт, пластид, тринітротолуол. Керує процесами професор університету наукових технологій міста Ролла. Такими програмами він заохочує дітей до роботи… в шахті. У свою чергу, підлітки з великим задоволенням відвідують заняття.

Табір з пандами, Китай

Один з найкращих дитячих таборів світу пропонує насичену програму та тісний контакт з природою. Дітям вдається побувати на Великій Китайській стіні, оглянути Заборонене місто і площу Таньаньмень. Також тут займаються скелелазінням, рафтингом, каліграфією, старовинними танцями та бойовим мистецтвом. Але найцікавіше – це спілкування з пандами. Діти можуть займатися благодійністю – годувати тварин та турбуватися про них.

З програмами таборів у КМДШ ви можете ознайомитися за посиланням: 
https://www.facebook.com/pg/kmdsh.camps/events/?ref=page_internal


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: