Київ
📢 Школа освітніх сенсів
69

📢 Школа освітніх сенсів

📢 «Школа освітніх сенсів» від мережі КМDШ запрошує освітян України на весняний інтенсив, аби у колі однодумців дослідити успішні методики навчання школярів та подискутувати навколо філософії та змісту середньої освіти.

 

✅ Чотири логічно відокремлені один від одного дні Школи – справжній конструктор з індивідуальною траєкторією учасників інтенсиву: у межах кожного тренінгового дня Ви зможете обирати у панелях майстерень ті, які імпонуватимуть найбільше, або ж у цей час відвідати уроки від досвідчених вчителів «КМДШ», які запросять опісля на рефлексію заняття.

 

✅ У межах Школи заплановані спеціальні сесії з інтегрованого та проєктного навчання, сучасних методик початкової та іншомовної освіти, робототехніки, освітнього менеджменту, комунікації й соціально-психологічного супроводу учнів.

 

☝🏻Маючи успішний 10-річний досвід у створенні інноваційного освітнього середовища, ми хочемо поділитися ним з колегами з усієї країни.

 

‼️Якщо Ви той самий освітянин, що постійно знаходиться в пошуці нових рішень, розвитку компетенцій та розширення кола професійного спілкування, тоді скоріше реєструйтеся на захід за посиланням 👉🏻http://surl.li/fgnbq

 

✨Наша мета – створити винятковий простір для спілкування та обміну досвідом.

 

☝🏻«Школа освітніх сенсів» проходитиме на базі КМDШ Осокорки з 29 березня по 1 квітня 2023 року в офлайн форматі, а також дистанційно на базі КМDШ Online.

 

📌Усі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

🔹Вартість:

👉 1 день – 300 грн,

👉 2 дні – 500 грн,

👉 3 дні – 700 грн,

👉 для студентів знижка -50%

 

Приєднуйтеся до нас і розширюйте свої можливості в колі професіоналів!

❗К-сть місць обмежена❗

 

Подробиці за телефоном
📞0800 330 810


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: