Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Старт медіакурсу від Вищої школи Media&Production 1+1
26.10.20
96

Старт медіакурсу від Вищої школи Media&Production 1+1

Креативність і комунікативність, критичне мислення та helicopter view – ключові компетентності, які формують учні 10-11 класів мережі КМДШ під час навчання на профільних факультетах професійного розвитку – «Комунікації та медіа», «IT» та «StartUp».

В жовтні спільно з Вищою школою Media & Production 1+1 media ми запустили програму профільної медіа-освіти у рамках факультету «Комунікації та медіа» у КМДШ_Голосіїв.

Упродовж року учні, спільно з журналістами, продюсерами, PR-спеціалістами та блогерами познайомляться з медіа професіями та особливостями роботи в кожній з них.

За результатами першого півріччя, учні створять власні концепції медійних проєктів та пройдуть продюсерський пітчинг, дізнаються про тренди в соціальних мережах та на телебаченні, навчаться проводити факт чекінг та дізнаються професійні секрети роботи з контентом.

Куратором курсу та наставником для учнів став ведучий «Сніданку з 1+1» − Єгор Гордєєв.

⚡ «Мережа шкіл, де учні мають змогу отримувати знання з медіаосвіти від професіоналів своєї справи − зростає. І нас тішить, що відтепер за нашим спеціально розробленим курсом, навчаються у КМДШ. Адже школа має профільні факультети та у навчальній програмі повноцінно представлений напрям «Медіа та комунікації». Впевнені, що наш курс розширить та значно доповнить можливості навчання і допоможе краще познайомитися з різноманітними професіями медіа і телебачення зсередини», − каже Юрій Білокур, керівник Вищої школи Media & Production.

⚡ «Ми переконані, що освітнє партнерство – це запорука ефективності та повноти навчання для наших учнів. Адже профорієнтація найкраще спрацьовує тоді, коли діти отримують не лише якісну теоретичну базу, але й можуть спробувати себе у різних видах професійної діяльності та переймати досвід напряму від фахівців. Тому, цьогоріч у КМДШ стартували факультети для учнів 10-11 класів. Саме такий підхід дозволить учням зробити усвідомлений вибір професії та комплексно підготуватись до вступу на омріяний напрям. Раді, що разом з новим курсом від Вищої школи Media & Production вдасться втілити наші цілі на найвищому рівні», − розповідає Олександра Брашовецька, керівниця проєктів та освітніх партнерств КМДШ.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
02.09.20
312
Корисні статті
Підходи до навчання
10.12.20
2342
Корисні статті
Як все працює
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: