Київ
The World Scholar’s Cup у КМДШ
20.05.19
62

The World Scholar’s Cup у КМДШ

Ми це зробили! 19 травня у КМДШ_Київ відбувся The World Scholar’s Cup – міжнародне академічне змагання, яке щорічно проходить у 40 різних країнах. Можливість прийняти у себе таку подію виборюють кращі школи світу!

Більше 420 дітей з 17 шкіл України та Туреччини, 56 суддів та +100500 щасливих посмішок.

Учні демонстрували рівень академічної підготовки, навички критичного мислення, командної роботи, уміння вести дебати та захищати свою точку зору. The World Scholar’s Cup  – незвичайна олімпіада, це high level змагання, учасники якого – діти, які налаштовані змінювати світ на краще.

Кубок починає історію з 2007 року, коли у змаганнях взяли участь десятки тисяч талановитих дітей зі всього світу. На цьому конкурсі учні відкривають для себе нові можливості, дискутують про важливі проблеми планети, отримують мотивацію для власних наукових відкриттів та неймовірний досвід спілкування з іноземними колегами.

Впевнені, що серед учасників змагань, які пройшли у КМДШ, були майбутні видатні науковці. Дякуємо усій команді школи! Завдяки вашим зусиллям, подія пройшла на вищому рівні і тепер увійде в світову історію The World Scholar’s Cup.

А вже сьогодні ввечері, в Університеті імені Бориса Грінченка ми дізнаємося імена переможців Кубку. Затамувавши подих, чекаємо результатів.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: