Київ
Трансформація бренду Clever Kids в освітній мережі КМDШ
29.03.23
55

Трансформація бренду Clever Kids в освітній мережі КМDШ

Шановні клієнти мережі навчальних закладів Clever Kids,  

 

6 лютого 2023 року бренд Clever Kids перейшов під управління командою мережі приватних шкіл КМDШ. Ми тривалий час спостерігали за появою та становленням садочків і молодшої школи Clever Kids, з цікавістю ставилась до розвитку освітніх підходів, сильним педагогічним колективом та високими академічним  результатами, які демонстрували вихованці Clever Kids.  

 

Проте, останнім часом, під тиском складних зовнішніх обставин та зіткнувшись з управлінською кризою, мережа Clever Kids опинилась під прямою загрозою банкрутства. Це погрожувало повною ліквідацією компанії, втратою робочих місць для близько 50 висококваліфікованих освітян, які наразі є однією із самих вразливих категорій працівників, та закриттям освітніх просторів до яких звикли діти та батьки. Також банкрутство компанії повністю нівелювало б можливість виконання фінансових зобов’язань перед клієнтами мережі Clever Kids.  

 

Наразі садочки та молодша школа Clever Kids продовжують свою роботу у штатному режимі. Паралельно з цим йде процес виведення бренду з кризового стану під управлінням командою КМDШ. Оскільки заявлені боргові зобов’язання попередніх власників компанії є дуже значними – для їх виконання потрібні певні фінансові та часові ресурси. Для кожного клієнта розроблений індивідуальний графік повернення коштів. А також клієнти можуть отримати компенсацію боргу у вигляді освітніх послуг мережі Clever Kids або мережі приватних шкіл КМDШ. Це може бути будь-який формат послуг: садочок, прескул, навчання в школі, освітні табори, extra activities, онлайн або екстернатний формат навчання. В даному форматі компенсації право на отримання освітніх послуг може бути передане дітям родичів чи друзів.  

 

Хочемо зазначити, що паралельно з подоланням вищевказаних викликів, ми налагоджуємо комунікаційні процеси та інтегруємо їх в систему мережі КМDШ. На жаль, деякі з клієнтів Clever Kids зіткнулись з ситуацією затримки відповідей на запити, ми працюємо над цим питанням і найближчим часом зробимо все, щоб наше спілкування було максимально комфортним та продуктивним.  

 

2022 рік був одним із найважчих в історії нашої країни. Багато компаній зникли з бізнес-поля України назавжди. Багато клієнтів зіткнулись з ситуаціями невиконаних фінансових зобов’язань чи неотримання послуг. Ми з розумінням ставимось до негативних емоцій та почуття знесилення, які викликає подібна ситуація. Та закликаємо не здаватись, що і робимо особисто. Підхопивши бренд Clever Kids у найтяжчі для нього часи, ми хочемо зберегти надзвичайно цікавий та високоякісний освітній простір для дітей, робочі місця для півсотні працівників та поновити добру репутацію бренду в очах його клієнтів. І команда КМDШ вже ретельно працює над реалізацією цих планів, щоб завжди залишатись надійним освітнім партнером для українців.  

 

З повагою, мережа приватних шкіл КМDШ 


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
02.09.20
534
Корисні статті
Підходи до навчання
20.04.17
595
Корисні статті
Edutainment як принцип навчання
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: