Київ
Тиждень тепла та турботи в Києві
22.11.19
169

Тиждень тепла та турботи в Києві

Не хвалимося та не звітуємо, а просто пишаємося нашими юними, але вже такими свідомими особистостями. Ми провели насичений подіями тиждень благодійності, пам’ять про який викарбується на серці кожного учасника.

Благодійні ярмарки «СтаріНовіІграшки»                

На наших коридорах лунав дзвінкий гомін КМДШат: «купуємо, не проходимо повз, візьміть ось цю цікаву книжечку». Діти виставляли на продаж улюблені книги, іграшки, картини. Не для того, щоб на зароблені кошти придбати мішок цукерок, а щоб направити гроші на допомогу іншим.

Виручені кошти ми передали благодійній організації «Молодь за мир». Речі, які учні не встигли продати, також направили цій організації, яка реалізує товари на місцевих благодійних ярмарках. БО «Молодь за мир» допомагає бездомним, літнім людям, відвідує будинки престарілих, має кілька програм із бідними країнами Африки.

А ще до наших ярмарок долучився благодійний фонд «Happy Paw», який опікується долею безпритульних котиків та собак. Організація пропонувала на ярмарці свою сувенірну продукцію, а виручені кошти реалізує на допомогу тваринкам.

День піжам

Команда КМДШ долучилася до Всеукраїнської благодійної акції у підтримку дітей, які проходять тривале лікування та їх родин. Акцію запровадила благодійна організація Фундація Дім Рональда МакДональда, яка ініціювала #ДеньПіжам, щоб розповісти всій Україні про велику мету. Приєднатися до благодійної акції міг кожен: школярі та студенти, офісні працівники і журналісти, культурні організації та державні установи, представники бізнесу та соціальних ініціатив, водії таксі й гостинні ресторатори – жодних обмежень!

Дякуємо усім-усім! Цей був супер-тиждень, наповнений теплом та турботою.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: