Київ
Україна на Міжнародному конкурсі з робототехніки у Данії. Пишаємося нашим учнем
03.09.19
157

Україна на Міжнародному конкурсі з робототехніки у Данії. Пишаємося нашим учнем

157 команд із 33 країн світу представили свої роботи на Міжнародному турнірі WRO Friendship Invitation Tournament, що проходив з 1 по 4 серпня у Данії.

❤ Пишаємося, що українська команда гідно представила свою країну та зайняла 6 місце в категорії WeDo Regular. У цій категорії змагалося 29 команд з Данії, Італії, США, Турції, Угорщини, Росії, Нігерії, Вірменії та України.

❤ Пишаємося, що учасником команди від України є учень КМДШ, третьокласник Марк Чубенко.

❤ Пишаємося, що учні нашої школи можуть показувати свої знання та уміння на Міжнародній арені.

❤ Пишаємося, що наші діти демонструють усьому світу, що українська молодь інноваційна, талановита та здатна творити найпрекрасніше майбутнє.

Марк дуже надихнувся участю у конкурсі та каже, що хоче ще 😊

Чому робототехніка?

Мені подобається робототехніка, тому що в ній всі діють за чіткими алгоритмами та правилами.

Коли зрозумів, що хочеш навчитися моделювати та програмувати?

Мені дуже сподобався робот Джарвіс з фільму «Залізна людина». Я вирішив, що також хочу створити робота зі штучним інтелектом. Тому, коли в КМДШ нам стали викладати робототехніку, я дуже зрадів.

Перший робот

Моїм першим роботом була механічна рука на платформі, що рухається. Вона виконувала певні команди – їздила вперед-назад, крутилася, стискалася/розтискалася.

Як проходять заняття з робототехніки у КМДШ

Мені подобається займатися робототехнікою у школі, тому що це класно! Саме у школі я зрозумів, що робототехніка – це неймовірно цікаво, тому став ходити на додаткові гуртки, займатися з різними тренерами.

На заняттях у КМДШ ми постійно щось програмуємо. Інколи вчитель ставить певне завдання, ми обираємо якусь модель із бібліотеки, а інколи самі щось придумуємо та працюємо над своїми ідеями.

Враження від Міжнародного конкурсу в Данії

Мені сподобалося, я хочу брати участь у таких змаганнях ще. Було дуже цікаво, адже на цей конкурс приїхало багато учасників зі всього світу.

Ми створили робота, яким керували за допомогою попередньо написаних на ком’ютері команд: збирати кольорові фішки, кільця та приносити їх на певну зону. Головне – при цьому робот не повинен був торкатися бар’єрів та машин. Нам все вдалося, наша команда була однією з кращих на конкурсі.

Чи маєш 3Dмрію

У мене є мрія створити компанію, яка буде займатися розробкою «корисних» для домогосподарства роботів: прибирання, заварювання чаю, прання. Ці роботи будуть допомагати людям, які працюють у насиченому графіку. Коли людина не буде встигати щось зробити, робот поспішить на допомогу та завершить виконання якогось завдання.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: