Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Україна на Міжнародному конкурсі з робототехніки у Данії. Пишаємося нашим учнем
03.09.19
18

Україна на Міжнародному конкурсі з робототехніки у Данії. Пишаємося нашим учнем

157 команд із 33 країн світу представили свої роботи на Міжнародному турнірі WRO Friendship Invitation Tournament, що проходив з 1 по 4 серпня у Данії.

❤ Пишаємося, що українська команда гідно представила свою країну та зайняла 6 місце в категорії WeDo Regular. У цій категорії змагалося 29 команд з Данії, Італії, США, Турції, Угорщини, Росії, Нігерії, Вірменії та України.

❤ Пишаємося, що учасником команди від України є учень КМДШ, третьокласник Марк Чубенко.

❤ Пишаємося, що учні нашої школи можуть показувати свої знання та уміння на Міжнародній арені.

❤ Пишаємося, що наші діти демонструють усьому світу, що українська молодь інноваційна, талановита та здатна творити найпрекрасніше майбутнє.

Марк дуже надихнувся участю у конкурсі та каже, що хоче ще 😊

Чому робототехніка?

Мені подобається робототехніка, тому що в ній всі діють за чіткими алгоритмами та правилами.

Коли зрозумів, що хочеш навчитися моделювати та програмувати?

Мені дуже сподобався робот Джарвіс з фільму «Залізна людина». Я вирішив, що також хочу створити робота зі штучним інтелектом. Тому, коли в КМДШ нам стали викладати робототехніку, я дуже зрадів.

Перший робот

Моїм першим роботом була механічна рука на платформі, що рухається. Вона виконувала певні команди – їздила вперед-назад, крутилася, стискалася/розтискалася.

Як проходять заняття з робототехніки у КМДШ

Мені подобається займатися робототехнікою у школі, тому що це класно! Саме у школі я зрозумів, що робототехніка – це неймовірно цікаво, тому став ходити на додаткові гуртки, займатися з різними тренерами.

На заняттях у КМДШ ми постійно щось програмуємо. Інколи вчитель ставить певне завдання, ми обираємо якусь модель із бібліотеки, а інколи самі щось придумуємо та працюємо над своїми ідеями.

Враження від Міжнародного конкурсу в Данії

Мені сподобалося, я хочу брати участь у таких змаганнях ще. Було дуже цікаво, адже на цей конкурс приїхало багато учасників зі всього світу.

Ми створили робота, яким керували за допомогою попередньо написаних на ком’ютері команд: збирати кольорові фішки, кільця та приносити їх на певну зону. Головне – при цьому робот не повинен був торкатися бар’єрів та машин. Нам все вдалося, наша команда була однією з кращих на конкурсі.

Чи маєш 3Dмрію

У мене є мрія створити компанію, яка буде займатися розробкою «корисних» для домогосподарства роботів: прибирання, заварювання чаю, прання. Ці роботи будуть допомагати людям, які працюють у насиченому графіку. Коли людина не буде встигати щось зробити, робот поспішить на допомогу та завершить виконання якогось завдання.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися