Київ
Відкриття Школи вихідного дня на Дніпровській набережній!
16.09.20
57

Відкриття Школи вихідного дня на Дніпровській набережній!

Вже з вересня ми запустили наші суботні заняття у новій школі КМДШ на Дніпровській набережній, 14Л. Відтепер мешканцям лівого берега стало ще зручніше відвідувати Школу вихідного дня!

Наша нова локація вразить як батьків, так і дітей — мальовничий вид на річку з вікон класів, стильні холи, а також новенький дитячий майданчик — ми підготували усі умови для розваг та розвитку.

Формат занять Школи вихідного дня залишається таким самим, так і у нашій школі на Голосіїво — перевтілення з різноманітних дисциплін. Навчання проходить щотижня – кожної суботи протягом цілого дня. Вам не потрібно піклуватися про харчування дитини — у вартість однієї суботи входить триразове збалансоване харчування. Досвідчений тьютор завжди супроводжує дітей до kids кафе у стінах школи та прослідкує, щоб кожна дитина мала чистенькі руки.

 

Особливість Школи вихідного дня — це тематичне спрямування кожного блоку, яке закінчується проєктами, що обирає та презентує кожна з груп. Всі викладачі наших суботніх занять на Осокорках мають досвід викладання дитячих курсів, педагогічне підґрунтя та вміють знайти спільну мову з будь-якою дитиною.

Подивитися, чим саме займається ваша дитина на занятті можна у нашому телеграм каналі, куди вас обов’язково додасть координатор проєкту.

Приєднатися до занять як на Голосіїво, так і на Осокорках можна напередодні будь-якої суботи за посиланням http://bit.ly/2oSWeyr


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: