Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Вітаємо новообраного Президента КМДШ_Голосіїв
15.02.22
62

Вітаємо новообраного Президента КМДШ_Голосіїв

Вітаємо новообраного Президента КМДШ_Голосіїв Олексія Голубовського, учня 8 класу! Саме сьогодні в школі відбулися вибори в офлайн форматі. Ми за традицією зібралися в коворкінгу, заповнювали бюлетені та вболівали за своїх фаворитів.

«Всім привіт! Я учень 8 класу, і сьогодні мене обрали Президентом школи. Я хочу подякувати всім, хто за мене голосував! Чому для мене це важливо? В першу чергу я хочу зробити школу ще крутішою та цікавішою. Для цього потрібна навичка пунктуальності та відповідальності. А ще Президент має бути добрим та щирим з усіма. Якщо чесно, в мене поки не дуже розвинені всі ці якості, але заради школи та учнів, які в ній навчаються я буду максимально старатися»

Президент КМДШ_Голосіїв Олексій Голубовський.

Школи мережі прагнуть залучати до проєктів дітей, показати, що саме від учнів може надходити ініціатива, що діти можуть впливати на певні процеси. Школярі – не пасивні спостерігачі того, як триває життя школи, а творці, ті, хто наповнює це життя. Діти створюють круті проєкти, генерують безліч ідей їх реалізації. А адміністрації шкіл завжди підтримують активність та ініціативність, адже у кожній КМДШ-школі ми формуємо впевнених особистостей, які здатні приймати самостійні рішення на основі цінностей та творити своє майбутнє та майбутнє своєї країни.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: