Київ
Всеукраїнський творчий конкурс учнівських робіт «МедіаМАН-2021». Вітаємо нашого учня
18.05.21
32

Всеукраїнський творчий конкурс учнівських робіт «МедіаМАН-2021». Вітаємо нашого учня

Вітаємо нашого одинадцятикласника Глєба Чубенка, який посів друге місце на Всеукраїнському творчому конкурсі учнівських робіт «МедіаМАН-2021» у номінації «Медіасторі». ✨🎉
 🌏«Виклик сучасного світу: екологія» – саме на цю тему Глєб представив для конкурсу своє есе: продемонстрував креативність у виконанні завдань, цікаво пояснив свій шлях до захоплення журналістикою, поділився своїми планами на обрання майбутнього фаху. Есе, написане за технологією сторітелінгу, стало ще одним свідченням зацікавлення медіасферою та ефективною роботою зі словом.
Всеукраїнський творчий конкурс учнівських робіт «МедіаМАН-2021» має за мету знаходити, заохочувати та розвивати нові таланти серед учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, сприяти її профорієнтації, стимулювати до прояву активної життєвої позиції, тому учасникам була надана можливість проявити свої творчі здібності та пропонувати проєкти у чотирьох номінаціях: «Медіасторі», «Фотосторі», «Медіасторі: підкаст» та «Візуальна медіасторі».
💜 Неймовірно пишаємося тим, що наші учні свідомі, для них важливі екологічні проблеми, що учні небайдужі та вміють презентувати власні ідеї та не бояться висловлювати важливі думки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: