Київ
Як ми рятували Всесвіт на весняному таборі
01.04.19
131

Як ми рятували Всесвіт на весняному таборі

Якщо після канікул є що згадати – значить, час провели з користю. Весняні канікули у Києві закарбуються у пам’яті КМДШат на все життя. Коли ти з крутою командою береш участь у супергеройській експедиції – все стає можливим, будь-які випробування – цікавим викликом, нові знайомі – справжніми друзями! Пригадаймо, як все було…

Подорож Всесвітом MARVEL розпочалася з вибору фаворита-супергероя та пошуку власних суперсил.

На першій галактиці WOW-ART ми створили маски наших героїв. А де ж взяти автомобілі, зброю та необхідне обладнання? – Зібрати власноруч на робототехніці. Тому швидше беремося за роботу! Щоб трохи розважитися – створюємо комікси англійською.

А далі… далі на нас чекала перша квест-місія «Супергеройське випробування». Ми отримали завдання від самих TOP Super hero Marvel. У випробуваннях потрібно було проявити міць Халка, спритність Людини-Павука, вправність щита Капітана Америки, сталеву силу Айронмена та швидкість дівчини-білки. Як гадаєте, КМДШата справилися? Ще б пак! Тепер ми заслужили браслети супер-героїв, тому повернулися до галактики WOW-ART, щоб створити його власноруч.

Аби не втрачати суперсили, КМДШата приготували смачне MARVEL-печиво на кулінарному майстер-класі. Підкріпившись, взялися до створення анімаційного фільму в стилі Marvel Comics Pop-Art. На камеру ми продемонстрували всю свою силу.

Далі – яскраві досліди: завдяки взаємодії кислот зробили кольоровий світлофор; проводили експерименти з сухим льодом; використовуючи наукові секрети, знебарвлювали рідку речовину, а потім повертали їй колір. Фух, трохи втомилися… Тому, щоб розслабитися –постріляли з лука та покаталися на атракціонах.

Третій елемент костюма супер-героя – плащ з емблемою – КМДШата також робили на галактиці WOW-ART. А в літературному клубі почали створювати власну книжку з коміксами та ілюстраціями, адже такі дивовижні пригоди треба яскраво зафіксувати! Щоб трохи перепочити після насиченого дня, ми відвідали MARVEL-кінотеатр, де їли смачний попкорн та переглядали улюблений фільм.

Для порятунку світу тепер є все – костюм супер-героя, супер-сила, необхідна техніка! Ми прийняли виклик та розпочали боротьбу з перешкодами у цікавих міжгалактичних квестах. Що ж, місія виконана! Гайда святкувати! Для СУПЕР-героїв – СУПЕР-вечірка: танці, лазерна стрільба по кульках, димовий барабан, BeyBlade-турнір, аніматори, креативні фотозони, дружні обійми… Ці канікули були незабутніми!

Ми будемо сумувати за нашими супер-героями. Але недовго! Тому що вже в червні в КМДШ стартує літній пригодницький табір. Долучайтеся!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: