Київ Львів
Про КМДШ
Контакти
Захист проєктів у молодшій школі. Хвильові занурення грудня 2020
24.12.20
36

Захист проєктів у молодшій школі. Хвильові занурення грудня 2020

Хвильові занурення, хвилі, хвильові проєкти, захисти хвиль… – по-різному любимо називати один із улюблених підходів до навчання в молодшій школі КМДШ. До речі, улюбленим як у дітей, так і у батьків.
Як реалізується підхід
Молодші класи усіх КМДШ-шкіл впродовж місяця на усіх дисциплінах досліджують одну задану тему. Наприклад, у грудні ми досліджували тему “Мистецтво”. «Хм… Як можна досліджувати мистецтво на математиці?», – може дехто засумніватися.
А як ви дивитеся на те, щоб на математиці порахувати художні музеї у світі чи конкретній країні, дізнатися, яка кількість картин знаходиться в кожному з них та обчислити середню кількість експонатів на кожен музей, на один квадратний метр тощо? А на фінансовій грамотності, наприклад, створити стратегію відкриття арт галереї? 👏

Згодні, для того, щоб інтегрувати одну тему у всі дисципліни потрібна неабияка креативність, професіоналізм та чітке планування.

Дослідили тему. А що далі?
А далі презентуємо її! І тут політ фантазії може бути космічним.🚀 Наприклад, у останній зимовий та казковий місяць у КМДШ-школах було багато святкових вистав: «Новий рік з Діснеєм», «Куди зникло мистецтво», «Новорічний детектив». Ми влаштували прямі включення з різних країн світу, де розповідали про особливості святкування Нового року.

Також провели благодійну ярмарку, де представили хенд мейд роботи, а ще ми відтворювали казку «Грінч» на полотні, готували виставу тіньового театру «Одного разу на Різдво», дуже багато креативили у творчій майстерні. І зняли відео-виставу, яку покажемо вже невдовзі!

Традиційно на захисти хвильових проєктів ми запрошуємо наших батьків, бабусь та дідусів підтримати та порадіти за своїх юних дослідників. Тому кожна хвиля в КМДШ – це свято. Цього року ми сміливо адаптувалися до нових реалій, і сподіваємося, що в новому 2021 на захистах проєктів зможемо чути гучні аплодисменти наших глядачів.

 

 

Вам може бути цікаво
Більше матеріалів
Цікаве від КМДШ без спаму
Отримуйте корисні статті, новини та анонси подій
Ваше ім'я *
Помилка заповнення
E-mail *
Помилка заповнення
Підписатися