Київ Львів
Про КМДШ
Контакти

Тематичні табори

У таборах під час канікул діти навчаються, займаються спортом і відпочивають. Табори проходять як в Україні, так і за кордоном.

Що отримає дитина
Практика у різних сферах діяльності
Спілкування із однолітками
Гармонійний розвиток
Розкриття талантів
Що думають батьки

Щуцька Юлія

мама Владислава, 6 років, Київ
Наша дитина другий рік таборує з КМДШ. І ми дуже вдячні всьому колективу за незабутні дні. Дуже цікаво, весело, креативно. Завдяки крутим викладачам та нестандартним підходам дитину неможливо забрати додому. Море вражень, знань та пригод. Одне захоплення від цього простору. Тепер чекаємо наступні канікули. Дякуємо!!!
Читати далі

Шахиноглу Оля

мама Аліси та Міли, 7 та 9 років, Київ
Очень приятная и дружелюбная атмосфера. Хочется приходить к вам снова и снова. Даже жаль, что лагерь закончился так быстро.
Будем ждать еще, спасибо.
Читати далі

Наталя Лучко

мама Ангеліни, 7 років, Київ
Ребенок в восторге от зимнего лагеря “Ho-Ho Production”. Каждый день веселые развлечения, конкурсы, поделки, танцы. Ответственные, добрые тьюторы, умеющее увлечь детей. Обязательно вернемся еще.
Читати далі

Кобець Марія

мама Маргарити, 7 років, Київ
Дякуємо за різнобічне дозвілля наших дітей. Діти в захваті, обов’язково відвідаємо ще!
Читати далі

Катерина Буцько-Білецька

мама Микити та Лесі, 13 та 8 років, Київ
Дуже вдячні за табір, настрій і задоволених дітей. Дітей забрати дуже складно, їм хотілось «ще трішечки». Вранці збиралися рано (незважаючи на канікули і теоретичну можливість поспати подовше), швидко і варіант «не поїхати» навіть не розглядався. Дякуємо за креативність, гостинність, безліч вражень. Бажаємо розвитку, подальших успіхів і максимального розширення.
Читати далі

Маєвська Софія

мама Богдана, 8 років, Львів
Дуже сподобалося Богданові (8 років). Особливо день проведення Форт Боярд, різноманітні конкурси, вікторини, майстер-класи. Дитина дуже задоволена, а з нею і ми, батьки.
Дуже дякуємо колективу табору, організаторам, тьюторам. Творчого натхнення і незгасимої енергії, розвитку і вдосконалення.
Читати далі

Олійник Катерина

мама Яреми, Львів
Моїй дитині дуже сподобалося. Враження супер, лише мало. В останній день ми думали, що не прийдемо, бо трошки захворіли. Але бажання бути з вами перемогло. Цілу ніч Яремі снилася вечірка і це було б найбільше розчарування на неї не попасти.
Дуже вам дякую!
Усе клас! Тільки мало!
Читати далі

Коберік Марина

мама Івана, 9 років, Київ
Каждый день проводились интересные квесты, эстафеты, опыты. Атмосфера дружелюбная и позитивная. Еда вкусная. Ребенок счастлив. Спасибо руководству и всем преподавателям за классные каникулы!
Читати далі

Клименко Тетяна

мама Комаха Володимира, 7 років, Київ
Дитині дуже сподобалися ігрові активності і процес підготовки до фінальної вечірки, коли кожного дня готувався її елемент.
Читати далі

Абрамова Олена

мама Егора, 7 років, Київ
Дуже задоволена дитина часом проведеним у КМДШ. Канікули пройшли креативно, весело, з хорошим настроєм. Бажаємо успіхів та сподіваємося на подальші зустрічі.
Читати далі

Герула Іванна

мама Юрія, 6 років, Київ
Дякуємо Вам за вашу фантазію на осінньому таборі. Нам сильно все сподобалось. Юрій кожного дня приходив під враженням, щасливий, задоволений, з нетерпінням чекав наступного дня в таборі. Все було дуже круто!
Читати далі

Макаренко Ростислав

тато Таїсії, 6 років, Київ
Літній табір КМДШ надзвичайно цікавий для моєї дитини. Вона залюбки встає вранці щоб встигнути на руханку. А забрати її досі не виходило раніше 19:00. Я повністю задоволений. Моя дитина доглянута, нагодована і чудово проводить час. А спільний проект - печера з доісторичними людьми - просто супер. Сподіваюся, що дочка не змусить робити таку саму з нею вдома, не впевнений, що впораюся :-))))) 
Читати далі

Хабатюк Олексій

тато Насті, 10 років, Київ
КМДШ_Weekend виявляє та надає змогу реалізувати творчі здібності дитини, Настя повертається з занять фантазуючи новими ідеями та планами. Бажаємо розвитку!
Читати далі
Що говорять діти та батьки
Де проходять табори?
Бабусин сад, село Мрія, Києво-Святошинський
Переглянути на карті
Київ
Дім Паломника, Брюховичі, Львівська обл.
Переглянути на карті Відеопрогулянка
Львів
Школа на вул. Дніпровська набережна 14Л
Переглянути на карті
Київ
Ще 1 локація

Оберіть табір для вашої дитини

Обрати
Маєте запитання?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: