Київ Львів
Про КМДШ
Контакти

Літній виїзний табір ЛітоSFERA під Києвом (с.Мрія)

Подати заявку
Дізнатися більше
Що отримає дитина
Практика у різних сферах діяльності
Спілкування із однолітками
Оздоровлення
Розкриття талантів
Подати заявку
Що думають батьки

Абрамова Олена

мама Егора, 7 років, Київ
Дуже задоволена дитина часом проведеним у КМДШ. Канікули пройшли креативно, весело, з хорошим настроєм. Бажаємо успіхів та сподіваємося на подальші зустрічі.
Читати далі

Жиліна Ольга

мама Бориса, 9 років, Київ
Дякую всім, хто допомагає дітям та дорослим - батькам - із задоволенням та користю проводити літо-канікули у таборі КМДШ. Дуже гарно розпланований день, із завданнями, командними іграми, новими знаннями. Відвідуємо табір третій рік поспіль. Бажаю рости КМДШ та поповнюватися новими учнями.
Читати далі

Дабіжа Людмила

мама Надії, 9 років, Київ
Дякуємо за чудово проведений тиждень у таборі. Надійка в захваті від програми та чудового викладача пані Мар`яни. Маю надію, що буде можливість ще відвідати табір.
Читати далі

Крицький Тарас

тато Дарії, 5 років, Київ
Дякуємо за те, що наша дитина з радістю відвідує табір  та приходить у гарному настрої і пізнає багато чого нового. Знаємо, що табори будуть такі ж цікаві та до скорої зустрічі знову!
Читати далі

Катерина Буцько-Білецька

мама Микити та Лесі, 13 та 8 років, Київ
Дуже вдячні за табір, настрій і задоволених дітей. Дітей забрати дуже складно, їм хотілось «ще трішечки». Вранці збиралися рано (незважаючи на канікули і теоретичну можливість поспати подовше), швидко і варіант «не поїхати» навіть не розглядався. Дякуємо за креативність, гостинність, безліч вражень. Бажаємо розвитку, подальших успіхів і максимального розширення.
Читати далі
Організатори табору
Оксана Федорченко
Менеджер позашкільних форматів
"Ми маємо багаторічний досвід організації дитячих заходів. Тому подбали, аби на наших заходах створити безпечний простір. Все це для того, аби батьки були спокійні, бо ми розуміємо, що нам довіряють найцінніше"
Альона Плис
Креативний кріейтор
"Протягом проведеного часу у таборі ми вчитимемося брати відповідальність за свої рішення, візуалізовувати свою мету, визначати пріоритети, а також працювати у команді, покращуючи навички соціалізації"
Де проходить табір?
Бабусин сад, село Мрія, Києво-Святошинський
Переглянути на карті
Київ
Подаруйте дитині цікаві й веселі канікули у літньому таборі
Подати заявку
Маєте запитання?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: