Київ Львів
Про КМДШ
Контакти

Весняний табір «Секрети домашніх тварин» Львів

Подати заявку
Дізнатися більше
Що отримає дитина
Практика у різних сферах діяльності
Спілкування із однолітками
Гармонійний розвиток
Розкриття талантів
Подати заявку
Що думають батьки

Щуцька Юлія

мама Владислава, 6 років, Київ
Наша дитина другий рік таборує з КМДШ. І ми дуже вдячні всьому колективу за незабутні дні. Дуже цікаво, весело, креативно. Завдяки крутим викладачам та нестандартним підходам дитину неможливо забрати додому. Море вражень, знань та пригод. Одне захоплення від цього простору. Тепер чекаємо наступні канікули. Дякуємо!!!
Читати далі

Христина Федюк

Львів
В зимовому таборі мої двоє діток вже вдруге, і їм надзвичайно сподобалося. 👍
Коли мої діти почули запитання "Чи знов ідете цього року в зимовий табір?", то я почула купа емоцій що ТАК. 🙌
Кожного вечора діти розказували з великим захопленням про проведений день в таборі… це багато позитивних емоцій - і від простору, і від цікавих досліджень, забав, спортивних забав, приготувань смачненького….
Одним словом, це крутий табір, який заряджає дітей 👋👍
Команда КМДШ, Вам велике дякую, ви круті 👍🏆👏
Читати далі

Наталя Лучко

мама Ангеліни, 7 років, Київ
Ребенок в восторге от зимнего лагеря “Ho-Ho Production”. Каждый день веселые развлечения, конкурсы, поделки, танцы. Ответственные, добрые тьюторы, умеющее увлечь детей. Обязательно вернемся еще.
Читати далі

Кобець Марія

мама Маргарити, 7 років, Київ
Дякуємо за різнобічне дозвілля наших дітей. Діти в захваті, обов’язково відвідаємо ще!
Читати далі

Катерина Буцько-Білецька

мама Микити та Лесі, 13 та 8 років, Київ
Дуже вдячні за табір, настрій і задоволених дітей. Дітей забрати дуже складно, їм хотілось «ще трішечки». Вранці збиралися рано (незважаючи на канікули і теоретичну можливість поспати подовше), швидко і варіант «не поїхати» навіть не розглядався. Дякуємо за креативність, гостинність, безліч вражень. Бажаємо розвитку, подальших успіхів і максимального розширення.
Читати далі

Шахиноглу Оля

мама Аліси та Міли, 7 та 9 років, Київ
Очень приятная и дружелюбная атмосфера. Хочется приходить к вам снова и снова. Даже жаль, что лагерь закончился так быстро.
Будем ждать еще, спасибо.
Читати далі

Зозуля Ірина

мама Софії, Львів
10+ за десятибальною шкалою!
Все супер крутезно! Софія додому не хотіла йти!
Дякуємо Юлі!
До зустрічі КМДШ!
Читати далі

Герула Іванна

мама Юрія, 6 років, Київ
Дякуємо Вам за вашу фантазію на осінньому таборі. Нам сильно все сподобалось. Юрій кожного дня приходив під враженням, щасливий, задоволений, з нетерпінням чекав наступного дня в таборі. Все було дуже круто!
Читати далі

Макаренко Ростислав

тато Таїсії, 6 років, Київ
Літній табір КМДШ надзвичайно цікавий для моєї дитини. Вона залюбки встає вранці щоб встигнути на руханку. А забрати її досі не виходило раніше 19:00. Я повністю задоволений. Моя дитина доглянута, нагодована і чудово проводить час. А спільний проект - печера з доісторичними людьми - просто супер. Сподіваюся, що дочка не змусить робити таку саму з нею вдома, не впевнений, що впораюся :-))))) 
Читати далі

Ольга Сверчкова

мама Єгора, 9 років, Київ
Дитина у захваті. Все дуже подобається. Вперше дитина біжить на заняття і просить не забирати його раніше. Дуже дякую за атмосферу, настрій та підхід.
Читати далі

Олійник Катерина

мама Яреми, Львів
Моїй дитині дуже сподобалося. Враження супер, лише мало. В останній день ми думали, що не прийдемо, бо трошки захворіли. Але бажання бути з вами перемогло. Цілу ніч Яремі снилася вечірка і це було б найбільше розчарування на неї не попасти.
Дуже вам дякую!
Усе клас! Тільки мало!
Читати далі

Клименко Тетяна

мама Комаха Володимира, 7 років, Київ
Дитині дуже сподобалися ігрові активності і процес підготовки до фінальної вечірки, коли кожного дня готувався її елемент.
Читати далі

Абрамова Олена

мама Егора, 7 років, Київ
Дуже задоволена дитина часом проведеним у КМДШ. Канікули пройшли креативно, весело, з хорошим настроєм. Бажаємо успіхів та сподіваємося на подальші зустрічі.
Читати далі
Що говорять діти та батьки
Організатори табору
Олена Огірко
Менеджер позашкільних форматів
"Ми маємо багаторічний досвід організації дитячих заходів. Тому подбали, аби на наших заходах створити безпечний простір. Все це для того, аби батьки були спокійні, бо ми розуміємо, що нам довіряють найцінніше"
Альона Плис
Креативний кріейтор
"Протягом проведеного часу у таборі ми вчитимемося брати відповідальність за свої рішення, візуалізовувати свою мету, визначати пріоритети, а також працювати у команді, покращуючи навички соціалізації"
Де проходить табір?
Школа на вул. Угорській 12Е
Переглянути на карті
Львів
Подаруйте дитині цікаві й веселі канікули у таборі
Подати заявку
Маєте запитання?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: