Сезон таборів

Сезон таборів

Більше 1000 дітей з усієї України проводять цьогорічне літо у проектно-інтелектуальних таборах КМДШ:

  • У Львові триває виїзний табір «МІСТО».

У “МІСТІ_2018” ми:

– відтворюємо модель МІСТА на основі власних ідей та розроблених проектів;
– запускаємо в дію усю необхідну інфраструктуру МІСТА – мерія, банк, пошта, сфера послуг, виробничі майстерні, місцеві ЗМІ;
– заробляємо власні гроші та обмінюємо їх на призи табору.

Також  у програмі таборових змін :
– Інтерактивний ENGLISH PROJECT – таборовий англомовний проект. Беручи участь в проекті, діти поєднують приємне з корисним – вивчають англійську та весело виконують найрізноманітніші завдання: театральні постановки, командні ігри, English Party, Speaking Club, Cooking Club тощо.
– CREATIVE STUDIO – робота над моделлю сучасного міста, розробка дизайну будівель, зон для відпочинку, створення нових дизайнерських туристичних карт та музею Міста.
– ТЕАТРАЛЬНИЙ КЛУБ – команда професійних акторів працюватиме над розкриттям акторських здібностей дітей, мистецтвом імпровізації, проектами.
– КІНОСТУДІЯ – робота з фотографіями, знімання короткометражних відео, рекламних роликів, новин;
– НАУКОВА ЛАБОРАТОРІЯ – цікаві експерименти, STEM, винаходи, хімічні та фізичні досліди.
– ІГРИ CLEVEREST – брейн-ринг, бізнес ігри, інтелектуальні та настільні змагання.
– СПОРТИВНІ ТА КОМАНДНІ ВИКЛИКИ – мотузкові тренінги, велоперегони, Team_building, квести.
– ЯСКРАВІ ВЕЧІРНІ ПРОГРАМИ – кінозал просто неба, вечірки, конкурси, тематичні шоу, карнавали, сторітеллінг, посиденьки біля вогнища.

 

  • Третій рік поспіль наші дошкільнята весело проводять час в міському пригодницькому літньому табірі  «Посіпаки на канікулах»у Львові.

У програмі для найменших:  творчі майстерні; веселі уроки англійської мови; уроки Фітнесу просто неба; пригодницькі квести; командні змагання; кулінарні майстер класи; проектні дослідження; мандрівки і ще багато чого цікавого.

 

  • У Києві стартувала вже 4 тематична зміна денного табору «PROJECT.CAMP».

У пошуках секрету проактивності ми вчимося тому, що збалансований саморозвиток наближує до здійснення мрій та цілей.

У ПРОграмі табору: 3D-моделювання, Англійський клуб, Vlogging, Мультстудія, Робототехніка, Воркшопи та майстер-класи,Командні спортивні ігри, естафети, квести, експерименти та досліди.

А ще – “Парад ДРАКОНІВ”, “Шоу МАГІЇ та ФОКУСІВ від ілюзіоніста”, “Боллівуд”, “Свято Холлі” , ВЕЛОквести, похід у мотузковий парк та Музей води.

І НАЙГОЛОВНІШЕ – діти знаходять справжніх цікавих друзів серед однолітків і тьюторів та отримують незабутні враження, канікули повні драйву, веселощів та пригод!

 

  • Також цього року КМДШ-табори поповнилися новим захопливим форматом для підлітків – «Табором на колесах».

Формат табору передбачає тижневу мандрівку мальовничими та надзвичайно цікавими містами України, повну вражень, драйву та пригод для мандрівників 11+ Під час першої таборової подорожі учасники відвідали Кам’янець-Подільську фортецю, Хотин, Одне з семи чудес України – мальовничий природний парк “Подільські Товтри”, Оптимістичну печеру у Тернополі, Джигуринський водоспад, Сім чудес Львова та Середньовічну фортецю-град,митницю Київської Русі “Тустань”(Карпати,Східні Бескиди).
Вся ця яскрава смакота була приправлена: командними іграми, цікавими проектами, квестами, дослідженнями та завданнями, з якими історія та географія рідної країни стали справжнім захопленням для мандрівників.

 

  • Вже за 2 тижні розпочнеться мовне навчання від КМДШ у Alpadia Brighton School Великобританії та бізнес-навчання за програмою Oxford International при Університеті Surrey у Великобританії.

 

Далі буде ще цікавіше!

Слідкуйте за актуальними таборами у розділі Тематичні табори та долучайтеся!

 

ТАБІР «МІСТО»

ТАБІР “ПОСІПАКИ НА КАНІКУЛАХ”

«PROJECT CAMP»

«ТАБІР НА КОЛЕСАХ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.