Kyiv Lviv
About CISC
Contacts
5 цікавих фактів про іспанську мову
08.02.19
298

5 цікавих фактів про іспанську мову

Знання мов збагачує людину, відкриває нові можливості, сприяє розвитку. І чим більше мов ми знаємо, тим краще для нас.

Яку ж мову опанувати наступною? Є ідея! Можливо, виразну та експресивну іспанську? Ця мова входить у п’ятірку найпопулярніших мов світу.

1. Іспанська – одна з найбільш легких мов з точки зору фонетики. Якщо знаєш англійську, то легко зможеш зрозуміти біля 3000 іспанських слів. Справа за малим – осилити решту.

2. В 2018 ООН оголосила п’ятірку найпоширеніших мов світу – четверте місце за географічною розповсюдженістю займає іспанська, що має 420 мільйонів носіїв. Тому американці найчастіше обирають вивчення іспанської мови як додаткової та популярної. Багато американських компаній надають перевагу кандидатам зі знанням іспанської. А у деяких штатах США іспанська мова визнана державною.

3. У 1713 році була заснована Королівська Академія іспанської мови (Real Academia Española), місія якої – визначати норми мови і стежити за її розвитком. Академія визначає граматику іспанської, зіставляє словники тощо. До речі, норми, прийняті в Академії, враховуються також і в країнах Латинської Америки.

4. Першу збірку граматичних правил іспанської мови «Grammatica castellana» видав історик та поет Еліо Антоніо де Небріха в 1492 році. У тому ж році Колумб відкрив Новий світ.

5. Місцем зародження іспанської мови вважається Королівство Кастилія, тому деколи іспанську мову називають кастильською.

В КМДШ вивченню мов надаємо особливого значення та приділяємо багато уваги. А іспанська мова гордо займає почесне місце на нашій лінгвістичній полиці.

Te deseo un buen humor


If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

You may like it
More materials
Interesting from CISC without spam
Receive useful articles, news and event announcements
Your name *
Fill in error
E-mail *
Fill in error
Sign up

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: