Kyiv
Дизайн, фінанси та історія. День навиворіт від батьків у Києві
08.10.19
82

Дизайн, фінанси та історія. День навиворіт від батьків у Києві

Ви часто зустрічаєте людей, які готові щедро поділитися цінним досвідом? Ми – так! І сьогодні хочемо подякувати батькам КМДШат, які погодилися взяти участь у нашому проекті-сюрпризі та провести для учнів цікаві заняття.

Що таке стиль, дизайн та розумне споживання розповідала дизайнер одягу, Анжела Урсол. Дякуємо за круті ідеї використання старих речей для створення нових та дуже стильних.

Фінансовий директор КМДШ, пані Світлана Котилко, проходила з семикласниками тему «Одночлени». Каже, була в захваті від нової ролі.

З пані Галиною Грицутою старшокласники досліджували Італію та Німеччину в 1815-48 роках. До речі, друга освіта пані Галини саме вчитель історії.   

Пані Світлана Іванова, юрист, розповідала про особливості функціонування нотаріальної сфери. Учні дізналися, чим ця професія корисна та як стосується фінансової галузі.  

Сім’я – дуже важлива складова життя людини. Розглянули цю тему з пані Аріною Шкуран на занятті англійської мови. Спілкувалися, філософствували та активно грали за ролями.

Це був супер-день. Дякуємо!


If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

You may like it
More materials
Interesting from CISC without spam
Receive useful articles, news and event announcements
Your name *
Fill in error
E-mail *
Fill in error
Sign up

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: