Kyiv
КМDШ отримала нагороду на конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2023»
15.11.23
51

КМDШ отримала нагороду на конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2023»

Офіційна сторінка мережі КМDШ ВСЕСВІТ в Instagram здобула Гран-прі на конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2023». Члени журі високо оцінили досягнення і комунікаційну ефективність акаунту мережі.

Instagram акаунт КМDШ ВСЕСВІТ існує з 2017 року. За цей час нам вдалося зібрати велику аудиторію однодумців. З вересня минулого року по сьогодні ми охопили понад 700 000 людей. Наша команда постійно вдосконалює сторінку й працює над тим, аби соцмережі КМDШ були об’єднавчим майданчиком для учнів, їхніх батьків й всієї команди шкіл і садочків. 

«Зазвичай вся мережа радіє здобуткам на олімпіадах і конкурсах наших учнів. Але сьогодні я хочу подякувати всій нашій команді за плідну роботу і цю маленьку нагороду. Вона вкотре підтверджує, що КМDШ ВСЕСВІТ будують професіонали з різних галузей. Пишаюся кожним, хто створює найкращий освітній простір країни», – зазначив засновник мережі Володимир Козленко.

Конкурс «Найкраще корпоративне медіа України 2023» вже 18 рік поспіль організовує Асоціація корпоративних медіа України. Цьогоріч в ньому брали участь більше 30 компаній України, серед яких ДТЕК, ПУМБ, Carlsberg Ukraine, мережа АЗС «ОККО, Coca-Cola Ukraine тощо. Оцінювали кейси учасників експерти з галузей видавництва, PR і маркетингу.


If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

You may like it
16.01.18
15756
Articles
Case technologies in education
02.09.20
529
Articles
Approaches to learning
More materials
Interesting from CISC without spam
Receive useful articles, news and event announcements
Your name *
Fill in error
E-mail *
Fill in error
Sign up

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: