Kyiv
Команда КМДШ на DEC Weekend
28.01.20
68

Команда КМДШ на DEC Weekend

🔷«DEC WEEKEND» – Всеукраїнський захід, де батьки та освітяни отримують інформацію та відповіді на найбільш хвилюючі питання про освіту і розвиток, сучасні тренди, успішне та щасливе майбутнє своїх дітей.

Щасливі виступати на заході, спільно розвивати освітню галузь та ділитися власним досвідом з батьками, українськими та міжнародними навчальними закладами.

Більше 40 закордонних навчальних закладів із США, Канади, Європи, Австралії та Нової Зеландії! Також у заході взяли участь і українські проєкти для дітей та підлітків.

Розглядали освітні тренди та професії майбутнього, говорили про необхідні сьогодні soft skills, про те, якими повинні бути сучасні школи та які компетентності розвивати.

📍«Найважливіша цінність школи для дитини та родини – дати їй поштовх, щоб навчитися мислити, діяти та взаємодіяти з іншими. В школі ми створюємо атмосферу та простір, в якому дитина відчуває себе в повній безпеці та комфорті, отримує дієвий досвід через участь в проєктній діяльності, хвильових зануреннях та професійний супровід тьюторів. Таке постійне включення спонукає дитину творити своє мабутнє тут і зараз.», Ірина Тулякова, академічний директор у КМДШ.


If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

You may like it
More materials
Interesting from CISC without spam
Receive useful articles, news and event announcements
Your name *
Fill in error
E-mail *
Fill in error
Sign up

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: