Kyiv Lviv
About CISC
Contacts
 Міжнародний дебатний турнір Гарвардського коледжа Harvard College World Schools Invitational
05.04.21
120

 Міжнародний дебатний турнір Гарвардського коледжа Harvard College World Schools Invitational

Вперше в історії КМДШ! Вітаємо команду КМДШ_Голосіїв та їх наставницю Олену Сагітову
з перемогою в останньому раунді та неймовірним досвідом дебатування на Harvard College World Schools Debate Invitational 2021
В дебатах взяли участь понад 185 команд із усього світу: Сполучені Штати, Канада, Велика Британія, Данія, Китай, Мексика і одна команда з України, єдина команда з пост-радянського простору – наша 💜
Дебатний союз Гарвардського коледжу (HCDU) був створений восени 1981 року та є єдиною міжнародною асоціацією дебатів Гарвардського університету, яка має титул ведучої дискусійною групи в країні. HCDU – одна з найуспішніших дискусійних команд в світі, яка має рекордні одинадцять національних титулів.
🔹Як все відбувалося:
Теми дебатів були озвучені за місяць.
1. THBT the US government should nationalize Facebook and Twitter
2. THS the West imposing economic sanctions on Myanmar.
Це був місяць активної підготовки та наполегливої праці. І вже за день до початку ми отримали розклад та детальну інформацію щодо проведення дебатів. Хвилювання та впевненість у власних силах, онлайн-кімната, камери та підготовка. Важливо відмітити, що користуватися джерелами з інтернету було заборонено.
Перший день ми закінчили о 23.30. Пишаємося тим, як діти та їх наставниця знаходили в собі сили та мотивацію.
Після кожного раунду судді давали чіткий фідбек, одного разу навіть дуже детальний і корисний зворотній зв’язок командам надав тренер дебатного клубу Гарварда.
Результат нашої КМДШ-team вражає! Звісно, були як поразки, так і виграші. Ми отримали якісний коментар від професіоналів одного з кращих коледжів світу, маємо новий вектор розвитку та плануємо наполегливо працювати в цьому напрямку.
Це неймовірний досвід!
Академічна англійська, лексика високого рівня, дуже швидка вимова, аби вкластися у 8 хвилини! Треба було встигнути почути, зрозуміти, що відповісти і як розбити аргумент. А часу на підготовку практично не було.
Пишаємося нашою командою, новим досягненням Міжнародного рівня та віримо в кожного! 💜 І навіть онлайн не став перепоною для участі у заході світового формату. І від цього ще вище почуття гордості за нашу КМДШ-спільноту!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

You may like it
More materials
Interesting from CISC without spam
Receive useful articles, news and event announcements
Your name *
Fill in error
E-mail *
Fill in error
Sign up

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: