Kyiv Lviv
About CISC
Contacts
Партнерство із THE WHY
16.11.20
11

Партнерство із THE WHY

Нарешті можемо поділитися новиною про партнерство із THE WHY, компанією, яка займається виробництвом та розповсюдженням документальних фільмів, спрямованих на соціальну справедливість у всьому світі: демократія, бідність та нерівність, права жінок, торгівля людьми, зміни в кліматі, екологія тощо.

Документальні фільми – потужний візуальний інструмент для передачі інформації та знань. Ми вважаємо, що громадянська освіта і доступ до надійних засобів масової інформації є першим важливим кроком у вирішенні соціальних та екологічних проблем та надихає на зміни.

Пишаємося партнерством з надважливим соціальним проєктом світового рівня. Компанія The Why дислокується в Данії та працює більш ніж з 200 країнами світу та більш ніж з 70 телеканалами в різних країнах.

В рамках партнерства фільми, спрямовані на соціальну тематику, будуть інтегровані в формаційну програму та дозволять учням аналізувати та обговорювати сучасні соціальні виклики у світі. Така взаємодія посприяє критичному мисленню та далекоглядності наших учнів.

You may like it
More materials
Interesting from CISC without spam
Receive useful articles, news and event announcements
Your name *
Fill in error
E-mail *
Fill in error
Sign up