Kyiv Lviv
About CISC
Contacts
The first “UN Model CISC” in Lviv
27.09.19
14

The first “UN Model CISC” in Lviv

26 CISC delegates participated in the sessions of the Human Rights Council, Economic and Social Council in the First “UN Model CISC”.

The educational game lasted for two days, and in its process the participants discussed global problems in the mode of the UN General Assembly.

The matters we raised at the UN Councils:

26 учасників, учнів 7-10 класів перевтілилися у представників різних держав світу, які працювали у двох Радах ООН:

=

Процес підготовки до засідання

Напередодні засідання, 13 вересня, кожен учасник отримав завдання та розподіл по Радах та країнах. Суть завдання полягала у тому, щоб якнайбільше довідатися про державу, яку потрібно буде представляти та про Раду ООН, в якій потрібно буде працювати на засіданні.

Також кожен учасник повинен був дослідити питання про глобальні цілі сталого розвитку – 17 ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році.

=

Учні відповідально підійшли до завдання та перевтілилися в справжніх дипломатів. Дебатували досить помірно, але дуже чітко та структуровано. Кожен учасник слідкував за достовірністю інформації та не дозволяв відбутися якимось неточностям та перекручуванням фактів.

 

Прийняті рішення

Всі рішення, до яких прийшли делегати описані у резолюціях:

Резолюція Ради з прав людини
Резолюція Економічної і соціальної ради ООН

*Дякуємо за організацію засідання Інституту Суспільних Ініціатив/Society Initiatives Institute, Сихів Медіа/Sykhiv Media, Lviv Model, UN/Львівська Модель ООН.

You may like it
More materials
Interesting from CISC without spam
Receive useful articles, news and event announcements
Your name *
Fill in error
E-mail *
Fill in error
Sign up