Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

День відкритих дверей, Підлітковий клуб

18.03.2018, 11:00 - 16:30

Дізнатися ВСЕ про Підлітковий клуб SmartHub у м.Київ та взяти участь у першій зустрічі НОВОГО ПІДЛІТКОВОГО ПРАКТИКУМУ Ви зможете у неділю, 18 БЕРЕЗНЯ на ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

Початок об 11:00
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.
Стандартна вартість повного дня – 770 грн.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuPZRWwpGnEDHwNB93aOV9GbBYHPCu8jLyZCQtwekyLw0KQA/viewform

Адреса проведення: м.Київ, вул.Голосіївська, 13г
Телефон для довідок: (097) 022 57 86, Альона

ПРО НОВИЙ ПІДЛІТКОВИЙ ПРАКТИКУМ «Future.You»:

3-місячний практичний курс, що допоможе підліткам зрозуміти себе, власні нахили, здібності та суперсили. Заглибитися у причини певних дій, набути впевненості у спілкуванні з оточуючими, обрати особистий напрямок руху й розвитку. Концентрована програма, ретельно розроблена психологами та невимушена атмосфера зустрічей забезпечують максимальну ефективність занять.

ТРИВАЛІСТЬ інтенсиву:
березень-травень
щонеділі, з 11:00 до 16:30
ВІК УЧАСНИКІВ: 11+

Кожна неділя містить заняття з наступних модулів:

👩‍🎓 «Арт-Драма»
Розвиваємо якості, необхідні для акторської майстерності: уяву, фантазію, мову, концентрацію уваги. Робота з тілом, сценічна мова, основи імпровізації, публічні виступи, створення образів.

♥ «Любов і дружба»
Модуль, присвячений двом найважливішим типам відносин, які хвилюють підлітків – дружбі та коханню. Робота з емоціями, теорія любові та дружби, уміння віддавати, взаємодія з іншими, ставлення до невдач, помилки у відносинах, психологія дружби.

🕐 «Управління часом для підлітків»
Щоб домогтися максимальних результатів і зробити управління часом дійсно ефективним, професійні тренери допоможуть вирішити цілий ряд завдань. Принципи вимірювання часу, система планування, пріоритети, техніки управління часом, встановлення цілей та усвідомлення цінності часу.

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ:
Під час занять на Практикумі підлітки працюють як індивідуально, так і у парах та команді. Завершується день 30-хвилинною рефлексією.
Результати кожної неділі стануть у нагоді для вирішення важливих питань як відразу після занять, так і у майбутньому.
________________________________________________________
Більше про Креативну Міжнародну Дитячу Школу (КМДШ):www.creativeschool.com.ua

Деталі

Дата:
18.03.2018
Час:
11:00 - 16:30
Подія Categories:
,

Місце проведення

КМДШ Київ
вул. Голосіївська, 13г
Kyiv, Ukraine
+ Google Map